Některé módní trendy jsou tvrdým oříškem. Jejich nošení totiž není úplně jednoduché. Jedním z takových trendů jsou průsvitné topy a spodní prádlo. Prozradíme vám pár tipů, které vám pomohou tyto kousky nosit.

Tón v tónu je sázkou na jistotu

Průsvitná transparentní halenka v neutrálních tónech jako je černá nebo bílá se hodí do každého šatníku. Sázkou na jistotu je spodní prádlo ve stejném barevném odstínu jako je vrchní top. Tato kombinace, i přes svou transparentnost, neuráží a je decentní variantou.

Sexy body jako součást outfitu

Sexy body se dá využít jako součást outfitu. Nevěříte? Krajkové, nebo bavlněné body je příjemné na každodenní nošení nejen v zimních měsících, kdy vás ochrání před nachlazením, ale i v letních měsících, kdy je dokonalým parťákem právě pro transparentní topy, které díky němu bude vypadat elegantně a vkusně.

Bralettka místo push up

Tajemství push up podpsenky je v tom, že vaše prsa nenápadně vyzdvihne a opticky působí minimálně o číslo větší. Toto tajemství je ale schované pod bavlněným topem, kde není poznat, jaký typ poprsenky máte. Jaké zvolit spodní prádlo k průsvitné halence? V tomto případě dejte push up podprsence sbohem, raději vsaďte na přirozenější bralettky, které jsou i pohodlnější na každodenní nošení.

Foto: ASOS, ZARA.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments