Pořídily jste si v létě skvělé šaty a je vám líto uklidit je do spodních polic vašich šatníků? Nedělejte to, poradíme vám, jak je unosit i na podzim! I stromy se venku s nástupem podzimu halí do krásných pestrých barev, tak proč byste se vy měly halit do nudné šedi klasické podzimní módy? V dnešním článku vám poradíme, jak se naladit na barevnou módní podzimní vlnu. 

Ano, pravdou je, že klasickými podzimními barvami – hnědá, šedivá a černá – určitě nic nezkazíte, ale co takhle okusit pestřejší trendy barvy, jako jsou hořčicová, červená, růžová nebo modrá? A co si k tomu ještě tak pohrát se zajímavými vzory? Aktuálním podzimním trendům kralují puntíky, pruhy, barevné vzory a další neotřelé motivy … Ptáte se jaké? V podstatě ty samé, které zdobily naše letní outfity. Pokud jste se v nich cítily dobře v létě, pokračujte v nich i na podzim a v zimě.

Šaty na podzim? Skvělá volba!

Letní šaty netřeba odkládat ani v chladném říjnu. Jak na to? Oblečte pod ně punčochy, hoďte přes ně sako nebo koženého křiváka a máte podzimní outfit jako malovaný. Velkým módním trendem jsou také košilové šaty, které jsme vám představili v jednom z minulých článků (viz: Jak nosit košilové šaty). Můžete je kombinovat jak k džínám, tak k úpletovým vestám nebo svetrům.

Věřte tomu, že přechod z léta do podzimu proběhne mnohem snáze s dobře promyšlenými outfity, ve kterých zužitkujete své letní úlovky šatů. Takže vytáhněte své oblíbené šaty pojďte do toho!

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments