Kožené kalhoty musíte buď milovat nebo nenávidět. Patří mezi stálice dámského šatníku a již několikátou sezónu se řadí mezi top trendy. Pakliže kožené kalhoty ve své sbírce ještě nemáte, je správný čas popřemýšlet nad jejich pořízením. My vám v dnešním článku ukážeme, jak je nosit a vypadat v nich skvěle!

Kožené kalhoty jsou šik!

Záleží jen na vás, jestli si vyberete z pravé nebo umělé kůže – v tomto případě nejde ani tak o materiál, jako spíše o nápady, jak kožené kalhoty nosit a s čím je kombinovat, abyste vytvořily zajímavé a slušivé outfity. Stejně tak nám nejde ani o to, abychom vás nabádali ke koupi černých, vínových nebo třeba červených kalhot, protože ani barva nehraje roli. Teď už se pojďme společně podívat jak a s čím můžete kožené kalhoty nosit – budete mile překvapeni, jaké módní outfity se s nimi dají hravě vytvořit!

Kombinace číslo 1: kalhoty a bílé tričko

První kombinace je úplně jednoduchá, ale přesto udělá dojem – skládá se z kožených kalhot, ke kterým si oblečete obyčejné bílé tričko. Věřte nebo ne, ale tradiční spojení černé a bílé v tomto případě funguje naprosto dokonale.

umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-04
umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-03

Kombinace číslo 2: kalhoty a košile

Pokud patříte k milovníkům dámských košil, pak si tuhle kombinaci zaručeně zamilujete. Kalhoty z pravé nebo umělé kůže totiž můžete spojit i se slušivou košilí. Záleží jen na vás, jestli si vyberete košili v nějaké jednoduché střídmé barvě, nebo jestli vsadíte na kousek zdobený zajímavým potiskem či vzorem. Tak či onak to bude vypadat dobře.

umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-06
umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-12

Kombinace číslo 3: kalhoty a svetr

Do třetice všeho dobrého ti máme tip na kombinaci kožených kalhot se svetrem. Ani tahle dvojice zkrátka nemůže vypadat jinak, nežli bezvadně. Abyste dosáhly opravdu lákavého efektu, doporučujeme vám zastrčit si svetr za pásek kalhot. Co se týče barevných kombinací, to necháme zcela na vás.

umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-08
umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-13

Kombinace číslo 4: kalhoty a tunika

Posledním tipem je spojení kožených kalhot a tuniky. Pokud se rozhodnete pro tuto kombinaci, můžete vsadit na kožené legíny. Vzhledem k tomu, že si k nim obléknete delší svršek, vůbec nevadí, že kalhoty nebudou mít knoflíky, zip ani kapsy. Výsledný efekt ale bude stát za to.

umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-15
umite-nosit-kozene-kalhoty-dulezite-je-se-jich-nebat-14

Foto: Pinterest.com.