Počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv je stále ještě léto, teploty skáčou jako na trampolíně – nahoru, dolů. Naštěstí existuje kousek, díky kterému ještě nemusíme dávat sbohem letnímu šatníku. Tím zachráncem jsou džínové bundy! 

Skvěle padnou k oversized kouskům

Romantické růžové šaty zdobené květinami a k tomu ošoupaná džínová bunda? Zvláštní kombinace, ve skutečnosti ale dokonalý outfit, který vás bude bavit. Džíska si skvěle rozumí se všemi střihy a motivy šatů, obzvlášť pokud máte džínovou bundu v tmavším odstínu, který nikdy neurazí.

Z tepláků vykouzlí stylový outfit

Obyčejné vytahané tepláky na doma, k tomu basic bílé tílko a na hlavě účes připomínající drdol. Jak v tomto outfitu můžete vyjít ven? Jednoduše. Sáhněte právě po džínové bundě. Budete samy překvapené, jak z nudného domácího outfitu vykouzlí look ideální na odpolední procházku nebo výlet. A stále zůstanete v pohodlí.

Basic kousky, které neurazí

Je váš šatník plný basic kousků v základních barvách jako je černá a bílá? Kromě výrazného řetízku / náhrdelníku v např. oblíbené rose gold nutně potřebujete džínovou bundu, která perfektně doplní celkový look. Nemusíte si tak lámat hlavu se sestavováním dokonalého outfitu. Džínová bunda se o vše postará.

Svatební hostina se neobejde bez džínové bundy

Jakou zvolit bundu / kabát ke společenskému oblečení na svatbu? Svatební hostiny se často protáhnou až do brzkých ranních hodin, kdy venkovní počasí není úplně vhodné na krátké šatičky. I v tomto případě se nemusíte bát, protože vás zachrání džínová bunda. Ve večerních hodinách se na svatbách už moc na dress code nehraje. Zábava je uvolněná, stejně jako váš ouftit doplněný o stylovou džísku.

PS. Perfektně padne i mužům!

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments