Znáte španělskou módní značku Culito From Spain?  Že ne? A není to škoda? Určitě je! Španělská módní značka Culito From Spain se zrodila na slunném ostrově jménem Tenerife a ve Španělsku se jedná o jednu z nejoblíbenějších značek v současnosti. Dle oficiálních českých stránek této značky se o Culito From Spain začíná pomalu mluvit, já jsem ale jiného názoru.

Značka Culito From Spain má obrovský potenciál zasáhnout širokou masu žen, podobně jak se něco podobného podařilo před lety značce Desigual, o níž také čas od času píšeme. Rozdíl vidím v tom, že značka Culito From Spain je přeci jenom trochu více orientovaná na mladší sortiment zákaznic, kdežto Desigual se pyšní velké oblibě právě mezi ženami od 26 do … skoro až do konce života. Tedy né u nás, u nás jsme strašně mile překvapeni, když vidíme trendy šmrncovní šedesátnici v kabátu Desigual. Ale jinde než v Praze a dalších velkých městech na takové dámy narazíme stěží. Ale to jsem odbočil.

Co se týče značky Culito From Spain, její obrovský problém je v přímo lajdáckém PR. Oficiální web CulitoFromSpain.com je pouze a jen ve španělštině, jejich účet na twitteru je už třetím rokem mrtvý a FB (pouze ve španělštině samozřejmě) je stejně tak neaktualizovaný. Pozor, tak na oficiálním FB značky Culito From Spain to začíná trochu žít. Jupí! 

Určitě bych také u módní značky ocenil fungující youtube chanel. Bohužel, Culito From Spain nic takového nevede. A takové základní věci, jako jsou informace na wikipedii, to bohužel také k dispozici není.

Co na to říct? Snad jen to, že souhlasíme s článkem http://culitofromspain.cz/o-culito-from-spain-se-zacina-mluvit/ a říkáme, jaká obrovská škoda to je. Jsem totiž přesvědčen, že české ženy by si tu barevnou energii v podání Culito From Spain mile rády oblíbili. Tak jako se to stalo se značkou Desigual.

A pokud stále ještě značku Culito From Spain neznáte, podívejte se na fotografie z jejich kolekcí, určitě jim přijdete na chuť.

Další informace v češtině naleznete zde: Culito from Spain – španělská značka oblečení, která mává s nudou a šedí, dostupné z https://www.different.cz/magazin.

Culito From Spain Kolekce 2014

Culito From Spain Kolekce 2014

Culito From Spain Kolekce 2014

Culito From Spain Kolekce 2014 – z časopisu

Culito From Spain Kolekce 2014 - časopisu

Culito From Spain Kolekce 2014

Culito From Spain Kolekce 2014 - z časopisu

Culito From Spain Kolekce 2014

Culito From Spain Kolekce 2013

Culito From Spain Kolekce 2013

 

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments