Jak dnes vypadá dcera Michaela Jacksona? V minulosti se pokusila o sebevraždu, dnes je úspěšnou modelkou

Michael Jackson se proslavil nejen svým neuvěřitelným hudebním a tanečním nadáním, ale i celou řádkou kontroverzí a skandálů. Jak ale dnes žije jeho dcera – modelka Paris Jackson?

Paris Jackson ukrytá ve stínu svého otce

Určitě není jednoduché vyrůstat ve stínu opravdové hvězdy, kterou Jackson rozhodně byl. Své o tom ví tři jeho potomci a snad nejsilnější životní příběh zažívá jediná dcera popového krále, Paris Jackson. Ta se narodila rodičům Michaelu a Debbie Rowe. Matka je ale po rozvodu opustila, v té době byl Paris pouhý jeden rok.

View this post on Instagram

A post shared by ?? (@parisjackson)

Dětství nechtěného dítěte a těžké dospívání

Po rozvodu se ale Debbie Rowe dopustila něčeho, co snad žádná řádná matka na světě nikdy nepochopí. Rodičovství svých dětí, mezi které patřila nejen Paris, ale i její bratr Princ Michael, se vzdala výměnou za šest milionů liber. Pochopitelná částka za naprosto nepochopitelný akt.

Paris vyrůstala pouze pod taktovkou svého otce a babičky na ranči v Neverlandu, kde se k ní přidal i poslední sourozenec z dalšího manželství.

Zpěvákova smrt v roce 2009 však přivedla zpět ke svým dětem matku Debbie a pro mnohé by mohlo být překvapení, že se mezi matkou a dcerou i po dlouhém odloučení rozrostl takový vztah, který dokonce začal pálit mosty mezi Paris a babičkou.

https://www.instagram.com/p/CG91SdapIGZ/

Stín otce a neúspěšný pokus o sebevraždu

V pouhých patnácti letech přišlo v životě Paris nečekané období. Veřejné debaty o tom, zdali je pokrevní dcerou Michaela či jeho blízkého přítele a herce Marca Lestera ji nakonec dohnala až k pokusu o sebevraždu. Ten byl naštěstí neúspěšný a dnes dvaadvaceti letá Paris žije mnohem klidnější život. Stala se totiž uznávanou modelkou, věnuje se také herectví a muzice.


Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!