Sexy můžete vypadat i bez toho, aniž byste odhalily tolik holé kůže, až to bude působit přehnaně. Mnoho žen je toho názoru, že přitažlivého vzhledu dosáhnou jen tehdy, obléknou-li na sebe miniaturní sukni a k tomu super hluboký výstřih… Pokud chcete vypadat sexy, můžete na to jít jinak.

Krátká sukně a hluboký výstřih? Zapomeňte!

Kombinace minisukně a výstřihu sahajícího až k pasu je sice klasika, která dost dobře funguje, nicméně takový outfit působí spíše lacině a navíc mužům neponechává vůbec žádný prostor pro jejich fantazii. Zkrátka už na první pohled vidí vše, co jim můžete nabídnout.

Vypadat sexy přitom neznamená odhalit co nejvíc, jde to totiž jinak!

jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-02
jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-07

Vsaďte na krajku

Krajka působí velice smyslně, proto pokud chcete dosáhnout přitažlivého vzhledu, vsaďte právě na ni. Stačí se jen porozhlédnout v nabídce obchodu a jistě najdete mnoho topů, tílek nebo třeba šatů, jež budou zdobené krajkou. Stačí si pak jen vybrat.

Pamatujte ale, že krajkový neznamená průhledný, nemusíte se proto pouštět do extrémů. I romantická halenka s krajkovým detailem vám zajistí sexy look.

jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-my-to-vime-10
jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-my-to-vime-09

Neukazujte příliš

Co se oblékání týče, měly byste se naučit ctít jedno důležité pravidlo: pokud se rozhodnete ukázat nohy, neoblékejte si top s hlubokým výstřihem. To samé platí i naopak – pakliže budete chtít odhalit dekolt, neukazujte nohy. Kombinací jak hlubokého výstřihu, tak i odhalených nohou, byste dosáhly akorát tak laciného vzhledu, což určitě není vaším cílem.

Když si tedy na sebe obléknete krátkou sukni, zvolte k ní nějaký obyčejný top nebo halenku, která toho příliš neukáže. Naopak pokud si vyberete top či tílko s vykrojeným výstřihem, oblékněte k němu dlouhé džíny nebo dlouhou sukni.

jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-06
jak-byt-sexy-a-pritom-ne-lacina-01

Červená rtěnka není klišé

Červená barva je všeobecně považována za velmi sexy a to nejen na oblečení, ale zvláště na rtech. Pokud si myslíte, že rudá rtěnka je klišé, nebudeme vám to vyvracet. Nicméně i rudě nalíčené rty mohou být skvělým způsobem, jak dosáhnout sexy vzhledu a přitom nepůsobit lacině.

Nebojte se odhalit šíji a ramena

Odhalená ramena a šíje mohou vypadat svůdně, ale pořád se budete držet v určitých mezích. Vsadit tak můžete nejen na topy se spadlými rameny, ale celkový efekt ještě více podtrhnete tím, že si vyčešte vlasy nahoru – záleží jen na vás, jestli si vlasy jen tak ledabyle stáhnete do culíku, nebo jestli si vytvoříte elegantní drdol. Odhalená šíje a ramena dokážou na pohled zaujmout každého muže.

Foto: Pixabay.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze