Svůj první úspěch slavili s náramkem zvaným OPS!Love už v roce 2010, kdy se tato značka zrodila. Přívěsek ve tvaru srdíčka má na vrubu napsáno „Lovely designed in Italy“ a jak říkají Italové „The first Love you never forget“, protože jakmile jednou začnete sbírat módní doplňky OPS!Objects, už nepřestanete.

OPS1

Dnes si můžou příznivci značky vybírat z široké škály barev a designů náramků, hodinek či náhrdelníků a dokonce mohou doladit své outfity i díky krytům na mobil, které vždy korespondují s danou tématikou. A co více, většina produktů voní vanilkou! Mrkněte na fb zde (https://www.facebook.com/opsobjectsczech).

Matelassé 2Kolekce jsou tradičně rozděleny na jaro/léto a podzim/zima, ale často bývají doplněné o limitované edice, které podporují neziskové organizace (např. organizace proti násilí na ženách, na boj proti anorexii …). Jednotlivé kolekce se ještě dále tematicky dělí podle nejnovějších módních trendů, se kterými drží neustále krok.

Mezi nejvýraznější novinky pro  jaro/léto 2015 patří hlavně Tropická kolekce (OPS!Tropical) a jak už název napovídá, hlavním motivem jsou květiny, ale také třeba papoušek, nebo plameňák. Vůbec poprvé se objevuje potisk i přímo uvnitř hodinek na displeji. Do té doby byl pouze na řemínku, nebo okolo ciferníku.

11159991_908553742567653_6104457598262307799_n

Kolekce POP je věnována komiksovému tématu, přičemž módní stylisti tento motiv doporučují. Novým typem náramků je „OPS!Boule“, který je zastoupený hned v 10 barvách, takže se skvěle kombinuje i s jinými náramky, či hodinkami. Tyto náramky mají krásné detaily vyrytých růžiček a jejich jemný vzhled je doplněný ocelovým srdíčkem.

Matelassé1Trendy ukazují na menší elementy na špercích, a proto vznikla kolekce Cherié, která vsadila na zmenšené přívěsky ve tvaru srdce a také na menší ciferníky.

Oblíbená stávající kolekce Matelassé Crystal je pro letošní léto doplněna o nové barvy a taky nově o kryty jak pro Iphone 5 či 6, tak pro modely Samsung S4 a S5. Ceny začínají již od 600,-! Kolekce můžete taky sledovat na jejich instagramu zde (https://instagram.com/opsobjectsczech/).

Všechny výrobky jsou krásně a stylově baleny v originálních krabičkách doplněné certifikátem udávající originalitu výrobku.

Immagini 8561

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments