Pokud máte od přírody zrzavé vlasy, můžete být právem pyšná. Tento odstín je totiž poměrně vzácný a ne každý se může chlubit tím, že se s ním už narodil. Navíc je v současné době velmi oblíbený. Jaké ale v tomto případě zvolit líčení? Poradíme vám!

Předně je dobré mít na paměti péči o pleť a je důležité správně určit, co je pro vaši pleť dobré. Nejen že pokožka přírodních zrzek bývá poseta pihami,  ale mnohem větším problémem je její citlivost, což vyžaduje péči a kvalitní výrobky.

Jednu ze zásadních rolí v make-upu hraje rtěnka, která jako první upoutá pozornost okolí. Ze zrzavými vlasy je spojena světlá, skoro až porcelánová pleť. Této kombinaci nejvíce lichotí odstíny rudé,  jemně narůžovělé  nebo  hnědé s podtónem do fialova. Rozhodně se vyhýbejte tělovým odstínům, které by ještě více umocnily bledý vzhled.

idealni-liceni-pro-zrzave-vlasy-02
idealni-liceni-pro-zrzave-vlasy-03

Tvářenku zvolte v růžových a oranžových tónech. Ve spojení s již zmíněnými rudými rty vytvoří nádherný romantický vzhled. Budit dojem něžné porcelánové panenky jistě není na škodu.

View this post on Instagram

👻#모래발색👻 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #innisfree #이달의사자 #이니스프리x휠라 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #홀로그램블러셔 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #트윙클라벤더 #트윙클피치 #트윙클로지 #트윙클오렌지 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 제가 뽑기를 잘못한건지 트윙클오렌지가 유독 펄이 적게 든 느낌? ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 볼에 올리면 블루펄이 어떨지 잘모르겠지만 일단 샀어요^__^ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 케이스가 귀엽긴한데 두껍고 블러셔 들어있는 스펀지 냄새가 너무 심해서 맘에 안듦… ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 블러셔의 달달한향이랑 스펀지의 공장향이 합쳐져서 정말 상상도 못해본 구린 향이 나요ㅋㅋ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 제가 간 매장에는 글리터보다 블러셔가 훨씬 적게 들어왔다고 하더라구요. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✨

A post shared by 👻 M O R A E 👻 (@som_morae) on

Co se týče očních stínů, vsaďte na hnědé odstíny a vyvarujte se křiklavým kombinacím. Pokud stíny nepatří mezi vaše oblíbené kosmetické produkty, postačí, kdy oči lehce orámjete tužkou a završíte řasenkou.

Rusovlásky mají zvláštní kouzlo, díky kterému působí na okolí jako magnet. Čiří z nich vášeň a temperament, kterému málokdo odolá. Noste tedy své zrzavé vlasy s hrdostí!

Foto: Unsplash.com, Getty Images, Instagram.

Načítání...

Diskuze