U nás se sice Halloween tolik neslaví, ale v zahraničí se to maskami a Halloweenskými párty jen hemží. Celebrity se převlékají za jiné celebrity, superhrdiny anebo za různé filmové postavy. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější kostýmy, které si celebrity a módní ikony byly schopné obléct.

Karlie Kloss jako Marilyn Monroe

Americká supermodelka využila svého současného blond střihu a stala se jednou z nejznámějších a okouzlujících žen novodobé historie. Slavná supermodelka se oblékla do ikonických šatů, které si vzala herečka Marilyn Monroe v jedné ze svých nejslavnějších filmových scén.

Christian Siriano a Brad Walsh

Siriano a jeho bývalý manžel Walsh se převlékli na Halloween za obraz Picassa. Celkový kostým byl velmi barevný a hravý.

Iggy Azalea

Zpěvačka Iggy Azalea zavzpomínala na dětská léta a převlékla se do skvěle promyšleného kostýmu jako Cruella de Vil z pohádky 101 dalmatinů. Aby byl kostým dokonalý, nechyběl ji ani živý pes, který ji doprovázel.

Kylie Jenner jako motýl

Kdo miluje Kylie tak ví, že miluje motýly. Nebyla by to ona, kdyby se za něj i nepřevlékla. Oblékla se do růžového prádla a nesměl ji samozřejmě chybět ani motýlek v podobě její maličké dcery jménem Stormi.

Rita Ora jako Post Malone

Rita Ora se převlékla za známého zpěváka Post Malone. S převlekem si dala opravdu záležet a nevynechala ani jeho tetování, kterým má zkrášlený celý obličej. Ritu nikdo z fanoušků nepoznal, dodala na Instagramu. Posuďte sami, poznali byste ji?

Harry Styles jako Elton John

Zpěvák Harry Styles se převlékl za Eltona Johna. Harry si vybral ikonický Eltonovů outfit z roku 1975, kterým se prezentoval na koncertě na stadionu Dodgers. Tento oblek ukázal Harry dne 26. 10.  – přesně v den, kdy Elton John vystupoval na již zmíněném koncertě.

Foto: Pinterest., Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments