To, že je venku zima ještě neznamená, že nemůžete vypadat stylově a trendy. I zimní doplňky mají své trendy a pokud se jimi řídíte, rozhodně byste je neměli vynechat ani v zimě. Poradíme vám, jak v zimě zůstat v teple, ale přesto vypadat dobře. Tyto kousky by vám v zimě rozhodně ve skříni chybět neměly!

Kvalitní bunda

Základem skvělého zimního outfitu je bunda či kabát. Můžete mít sebelepší doplňky, ale pokud budete mít nevzhlednou starou bundu, která vám nesedí, nebo kabát, který toho už má spoustu za sebou, outfit dokonalý nebude. V tu chvíli je na čase tento kousek vyměnit a koupit si nový.

Letošní zimu se nosí klasická parka, která vás zahřeje a s příjemnou umělou kožešinou vypadá skvěle. Hodí se jak na nákupy v kombinaci s teniskami, tak se zimními botami na dlouhé chození po městě. Druhů a střihů je nepřeberné množství, stejně tak barev. Pokud se vám ale tento styl nelíbí, můžete sáhnout po péřovém kabátu, který vás opravdu zahřeje. Právem dostal přezdívku „spacák“, jelikož se do něj můžete opravdu zachumlat. Pokud se chcete opravdu držet elegantních kabátů, volte vlněné a nejlépe zapínací, abyste neprochladla.

Pokrývka hlavy

V zimě je naprostou nutností mít alespoň částečně zakrytou hlavu. Trendy jsou pletené čelenky, které vám zakryjí pouze uši a pokud fouká, jsou příjemným doplňkem. Ovšem na mrazy nejspíš nejsou. Do mrazů doporučujeme čepici, která je vyrobená z vlněné či akrylové směsi. Pokud si troufáte na klobouky, směle do nich, protože s kabátem vypadají velice stylově. Bambule jsou opět trendy, proto se nebojte sáhnout i po takové, která má velkou chlupatou bambuli! Jestli máte ráda luxusní značky, pořiďte si takovou, která má své logo vyšité tak, že jej nikdo nepřehlédne.

Pletené punčocháče

Pokud nosíte v zimě šaty, určitě potřebujete, aby byly vaše nohy v teple. Bohužel boty vám nohy zahřejí pouze částečně, a na zbytek nohou by vám nejspíš byla v obyčejných silonkách zima. Doporučujeme, pokud se to k daným šatům hodí, zvolit pletené punčocháče, které mohou být buď černé, nebo v jakékoliv jiné barvě. Seženete je ať už se vzorem, nebo bez. Naopak pokud se vám pletené punčocháče k šatům nehodí, nesmutněte. Obchodní řetězce nabízejí i zateplené silonky, které vypadají stejně, jako ty běžné obyčejné. Ovšem doporučujeme koupit kvalitnější, které vydrží déle než pár použití.

Rukavice

Rukavice byste si měla pořídit obzvláště kvalitní, pokud nechcete, abyste měla modré prsty od promrznutí. Pořizujte si rukavice z takového materiálu, který nepromokne. Naopak pokud chcete látkové, vybírejte takové, které lze snadno vyprat. Nejideálnější jsou rukavice z umělé kůže, které pokud si polijete například punčem, můžete je snadno otřít hadříkem a navíc nepromoknou. Většina takových rukavic má uvnitř kožíšek, který udrží vaše ruce v teple.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...