HOT TREND: Kecky se stuhou

Pokaždé, když módní trendy přijdou s něčím novým a bláznivým, řeknu si, že mě v tomto odvětví už nic nepřekvapí. Samozřejmě jsem se mýlila. Udělat totiž z obyčejných kecek celosvětový trend číslo jedna, a to jen díky tomu, že je k nim přidaná stuha, překvapilo snad každého z nás.

Originál značky Puma

Původní nápad vznikl ve společnosti Converse. Už před několika lety se na trhu objevily slavné conversky s kamínky Swarovski a stuhou místo obyčejné tkaničky. Tyto boty slaví úspěch dodnes. Letošní rok s tímto nápadem přišla konkurenční firma Puma.

Botasky Puma se saténovou stuhou různých pastelových barev se staly okamžitě hot trendem. Za tuto krásu si ale něco připlatíte. Ceny se pohybují kolem 1800 – 2500,- Kč. Pro shopaholiky, kteří preferují kvantitu před kvalitou se začaly objevovat napodobeniny.

Mašlička ála originál

Jistě vás nepřekvapí, že kopie (uznáváme, že dost povedené kopie) bot slaví větší úspěch než originální stylové botky od značky Puma. Cenově se totiž pohybují kolem 350 – 700,- Kč. Další výhodou je velké množství druhů. Na trhu najdete různé barvy, tvary bot, propracovaných detailů. Tyto kousky navíc začaly nosit celebrity a různé blogerky, které na milovníky módy působí jako magnet.

Proč si je také pořídit?

Ať už si vyberete originál, nebo vydařenou kopii, s tímto originálním kouskem rozhodně nešlápnete vedle. Žijeme v době blogerských trendů, který ovládá téměř všechny módní trendy. A kecky se stuhou jsou součástí trendů současných i budoucích. Kombinace elegance a sportovních prvků je zkrátka hitem číslo jedna. Jsou vhodné k šatům, sukním, skort kraťasům i obyčejným džínám. My tento trend naprosto milujeme, co vy?

Foto: Pinterest.com