Módní hodinky pod stromeček pro něj i pro ni – tipy!

Téma výběru vánočních dárků se na nás valí ze všech stran. Pod tlakem často nakoupíme věci, které naši blízcí možná až tak neocení, a ty pak končí smutné zpět v obchodě. Vyberte dárek, který nevyjde z módy a který bude zároveň pěknou památkou! Přesně takovým budou i kvalitní hodinky, už se jen trefit do vkusu. A s tím vám dnes rádi pomůžeme.

Pro stylové elegánky

Potěšit ženu elegantními hodinkami se zdá na první pohled jednoduché. Vždyť jich je tolik! Vždyť právě. Hlavou vám létají otázky typu: V jaké barvě vybrat řemínek? Kožený, nebo nerezový? Můžete to vyřešit šalamounsky díky hodinkám Daniel Wellington. Kromě toho, že tato značka inspirovaná anglickým stylem, nabízí hned několik šik modelů, hodinky disponují vyměnitelnými řemínky. K jednomu koženému řemínku tak můžete přikoupit druhý černý a vykouzlit dvojnásobnou radost. V nabídce jsou i krásné náramky v čistých liniích.

Pro fashion sběratelky

Kupujete dárek dámě s vášní pro fashion značky? Její sbírku rozhodně doplňte o hodinky Michael Kors. A pokud už i jedny má, určitě se za další neurazí. Značka totiž oplývá tak bohatým sortimentem, barvami, tvary a designem, že koupě nemůže být krokem vedle. Michael Kors je zárukou kvalitního zpracování v módním provedení.

Pro ty, které si užívají život v každém věku

Hodinky Festina vycházejí převážně z klasických úprav nerezových řemínků, a proto budou skvělým výběrem jak pro manželku, tak pro vaši maminku. Široká nabídka barevných kombinací vám usnadní najít tu, kterou potřebujete i s vhodným ciferníkem. Spíše něco sportovního nebo decentního? Festina má cosi pro každou ženskou duši. Navíc zabalené v poctivé švýcarské kvalitě s dlouholetou mistrovskou tradicí.

Podle obecně převládajícího názoru muži při výběru doplňků nejsou takoví nároční jako ženy. Také však mají své záliby, a ty lze přenést i do hodinek.

Pro milovníky technologií

Má ten váš slabost pro čísla, množství ručiček a moderní technologie? Masivní ciferník, chronograf, kompas, teploměr či tachymetr je pro vás nutná výbava hodinek? Pánské hodinky CASIO jsou těmito funkcemi přímo nabité!

Pokud už teď vidíte, jak se při všech těchto funkcích rozbuší srdce vašeho blízkého muže, máte vyhráno.

Pro módní gentlemany

Ikonická značka Tommy Hilfiger je pro některé již životním stylem. Hodinky inspirované klasickou americkou módou budou dobrým dárkem pro každého muže, v němž dřímá moderní gentleman. Díky vhodně zvoleným barevným provedením jsou jako stvořené k obleku, ale i na casual posezení.

Pro fajnšmekry

I mezi muži se najdou ti, kteří si potrpí na design a luxusní linie hodinek. Pokud je to váš případ, podívejte se potom po hodinkách Emporio Armani. Slavnému italskému návrháři se podařilo vytvořit kolekci hodinek s jasným rukopisem a pánským šarmem. Použité materiály a barvy se skvěle doplňují a potěší každého muže, kteří si potrpí na dražší doplňky.