Hodinky jako módní doplněk, aneb co teď letí?

Ženy vnímají hodinky především jako šperk a většina mužů je na tom velmi podobně. Nyní jsou trendy celokovové modely, u kterých si designér pohrává se zajímavými detaily pásku, což přidává mírnou dávku extravagance.

Značně oblíbené jsou také kombinace dvou i tří barev kovů nebo jednoduchého kovového ciferníku spolu se zdobným koženým páskem. V průřezu několika let je stále oblíbená jednoduchost a klasika, která ve spojitosti se stylem své majitelky může působit jak sportovně, tak elegantně. Tento typ hodinek lze vzít jak k dennímu tak k večernímu outfitu.

Calvin Klein, hledal inspiraci v životě běžných lidí, v jejich emocích, v přírodě a především v lehkosti. Hitem kolekce Calvin Klein je kovovo-kožená kolekce Spellbound, kde se snoubí mírná dávka extravagance koženého pásku inspirovaného přírodou s jednoduchostí kovového ciferníku.

Black and white outfit na volný čas

outfit1

Hodinky: Calvin Klein kolekce Spellbound – 7.330 Kč (www.meridamorava.cz), Džíny: Rollas – 3.430 Kč, www.asos.com, Boty: Krokodýlí tenisky – 1.056 Kč (www.global.rakuten.com), Tričko: Scotch&Soda – 1.400 Kč (www.different.cz), Kabelka: MARNI – 5.000 Kč (www.theoutnet.com).

Elegantní outfit

outfit2

Boty: lodičky s krokodýlí kůží Alice – 1.350 Kč (www.idresstocode.com), Overal: Catherine Malandrino – 3.425 Kč (www.shop.nordstrom.com), Náušnice: Calvin Klein Ellipse – 1.750 Kč (www.meridamorava.cz), Kabelka: Street Level – 830 Kč (www.perfecthandbags.co.uk), Hodinky: Calvin Klein kolekce Spellbound – 7.330 Kč (www.meridamorava.cz).