Česká značka luxusních kabelek a hodinek Esoria představila novou kolekci svých špičkových designových hodinek. Pojďte se s námi podívat na klíčové prvky nové kolekce hodinek Esoria – ALYS & AKYLA.

Minimalistická elegance v podání značky Esoria v kombinaci s prvotřídními materiály tvoří ucelenou kompozici, která i v nové kolekci jistě osloví všechny vaše smysly.

Kolekce hodinek Alys

Kolekce hodinek Esoria Alys vychází z čisté designové linie, která ve spojení s jemnými odstíny působí elegantně a žensky. Hodinky jsou ideální pro každodenní nošení – skvěle padnou téměř ke každému outfitu a navíc – díky povedenému designu si tyto kousky jistě okamžitě zamilujete. Kvalitní kožený pásek v mnoha barevných variacích je velmi příjemný na dotyk. Ani po celodenním nošení si vaše ruka nebude stěžovat.

Vybírat můžete z hodinek Alys Rose, Alys Pure Rose, Alys Pure Cameo, Alys Black, Alys Pure Black, Alys Dim a Alys Pure Dim.

Technické parametry hodinek Esoria Alys

Materiál ciferníku 316L Stainless Steel
Materiál řemínku kůže
Typ strojku Japan Miyota
Sklo minerální
Průměr ciferníku 36 mm
Hloubka ciferníku 6 mm
Průměr pásku 18 mm
Vodotěsnost 3 ATM – déšť či mytí rukou

Kolekce hodinek Akyla

S hodinkami Akyla snadno přitáhnete pozornost – tato kolekce je designově pestřejší s mnoha zajímavými detaily propracovanými do poslední designerovy myšlenky. Kvalitní nerezový ciferník v několika barevných odstínech vždy ladí s páskem, který je v případě hodinek Akyla tvořen také nerezovou ocelí.

Vyberte si z modelů Akyla Golden Rose, Akyla Pure Golden Rose, Akyla Gold, Akyla Silver nebo Akyla Pure Silver.

Technické parametry hodinek Esoria Akyla

Materiál ciferníku 316L Stainless Steel
Materiál řemínku 316L Stainless Steel
Typ strojku Japan Miyota
Sklo minerální
Průměr ciferníku 36 mm
Hloubka ciferníku 6 mm
Průměr pásku 18 mm
Vodotěsnost 3 ATM – déšť či mytí rukou

Proč nakupovat na Esoria.cz?

Všechny objednávky jsou doručovány zdarma! V případě vaší nespokojenosti s nákupem je možné zboží do 14 dnů od nákupu bezplatně vrátit. V tomto případě si balíček vyzvedne kurýr, stejně tak v případě reklamace zboží.

Obrázky: Esoria.cz.