Dámskou aktovku můžeme v ulicích vídat stále častěji, protože čím dál více žen přichází na chuť jejich eleganci i přitažlivému designu. Dámská aktovka je estetický a praktický módní doplněk – můžete do ní uložit vše od notebooku po důležité dokumenty a zároveň vašemu outfitu dodá ten správný šmrnc.

Kabelka do práce? Jedině aktovka!

Na pěknou dámskou aktovku můžete vsadit především v případě, kdy pro sebe budete hledat ideálního parťáka, který vás každý den doprovodí do práce. Pro tyto případy jakoby byly dámské aktovky doslova stvořeny.

Proč si pořídit právě aktovku?

Možná si teď pohráváte s myšlenkou, proč si místo klasické kabelky, které nedokáže odolat snad žádná žena, pořídit aktovku, kterým mnoho žen teprve přichází na chuť. Vždyť kabelky jsou klasika, bez které bychom se my ženy zkrátka nedokázaly obejít. Souhlasíme s vámi, že ženy a kabelky jdou neodmyslitelně k sobě, nicméně pokud jde o vhodného parťáka pro pracovní aktivity, pak je dámská aktovka jediným možným vítězem.

Kabelka vám totiž nenabídne prostor pro uložení potřebných dokumentů a lejster, aniž by docházelo k nežádoucímu přeložení nebo pomačkání. Pokud vaše zaměstnání vyžaduje, abyste se sebou nosily nejrůznější dokumenty v papírové podobě, pak pro tyto účely potřebujete takovou kabelku, u které nebude hrozit, že je pomačkáte, ohnete rohy nebo zkrátka jinak znehodnotíte. A přesně to vám dokáže nabídnout dámská aktovka, která kromě papírů hravě pojme i notebook.

hledate-kabelku-do-prace-poridte-si-aktovku-05
hledate-kabelku-do-prace-poridte-si-aktovku-06

Podle čeho dámskou aktovku vybírat?

Poručíme zaměřit se na materiál, ze kterého bude aktovka vyrobená. Sázkou na jistotu na dortu jsou aktovky vyrobené z pravé kůže, které jsou jasným symbolem luxusu a elegance. Očekávat od nich můžete vysokou kvalitu a dlouholetou výdrž. Pořídit si samozřejmě můžete i levnější alternativu v podobě aktovky vyrobené z koženky, což vás vyjde finančně levněji a některé zdařilé modely jsou natolik propracované, že na první pohled ani není poznat, že se nejedná o pravou kůži.

hledate-kabelku-do-prace-poridte-si-aktovku-07
hledate-kabelku-do-prace-poridte-si-aktovku-08

Aktovka vám musí sednout

Při výběru dámské aktovky je kromě materiálů potřeba zohlednit i váš styl. Aktovka vám zkrátka musí sednout, především pak svým barevným provedením. Klasikou nadále zůstávají černé aktovky, se kterými nemůžete nic zkazit. To ale neznamená, že se musíte spoléhat pouze na ně – na současném trhu naleznete dámské aktovky všech barev, takže určitě je z čeho vybírat.

Foto: Pinterest, Pixabay.com.

Načítání...