Rádi vzpomínáme na časy, kdy jsme na Den dětí dostávali od rodičů dárečky. Vždy jsme se nemohli dočkat. A teď jsme rádi, že můžeme dárky dětem dávat. Připravili jsme 4 tipy na dárky, kterým můžete letos udělat svým dětem radost. Pojďte si vybrat himálajské dárky na Den dětí.

Děti mají rády superhrdiny a jak je takový tibetský superhrdina. Dětské tričko je potištěno motivem jaka, nejznámějším zvířetem Himálaje. Jak je pro svoji nenáročnost a otužilost v horských oblastech Asie nepostradatelným pomocníkem. Obývá náhorní plošiny a hory v nadmořské výšce 3200 metrů až 5400 metrů nad mořem. Jačí vlna byla využívána kočovníky v Himálaji k výrobě oblečení, stanů, provazů a přikrývek.

Tričko si můžete vybrat na: https://shop.protibet.cz/tricka/tricko-yak-detske-kremove/

Pokud vaše děti rády čtou, určitě se jim bude hodit brokátový obal na knihu. Obaly nabízíme v několika barevných variacích. Vnitřní strana obalu je jednobarevná, vnější strana je brokátová s jemným motivem. Obal lze zafixovat šňůrkou přišitou k přednímu cípu obalu.

Obaly v různých barvách si můžete vybrat na: https://shop.protibet.cz/obaly-na-knihy/

Svým dětem můžete vybrat i krásné polštáře, které mohou využít k pohodlnému sezení při hraní deskových her. Horní část polštáře je z tradiční pruhované tkané látky, která je doplněna pevnou černou látkou po stranách. Polštář je doplněn zipem, lze tedy vyndat vnitřní kapsu s náplní a obal vyprat či doplnit náplň. Na boční straně je úchyt, za který je možno polštář přenášet.

Polštář je naplněn buď pohankovými slupky, nebo polystyrenovými kuličkami. Polštář s pohankou je těžší a je vhodnější k využití doma, polštář s kuličkami je lehký a lze jej brát sebou na cesty.

 

 

Na polštář se můžete podívat na: https://shop.protibet.cz/meditacni-polstare/meditacni-polstar-kulaty-cerveny/

Mobilní telefon je v současné době pro děti samozřejmostí. A je dobře, když si ho mohou uložit do obalu. Vyšívaný obal je možný zapnout. K obalu je zevnitř našitá šňůrka, dítě si ji může nechat v obalu nebo vytáhnout a pověsit na krk.

Pro dítě můžete vybrat obal s buddhistickými symboly. Nekonečný uzel symbolizuje nekonečnou Buddhovu moudrost, soucit, lásku a harmonii. Mantra  Óm mani padme húm transformuje negativní emoce a dordže je meditační nástroj v indické kultuře symbolizující sílu ducha a jeho schopnosti. Vybírat obal můžete i podle těchto symbolů.

 

Barevné obaly můžete vybírat na: https://shop.protibet.cz/obaly-na-mobil/

Internetový obchod s originálním zbožím z Tibetu a Indie je jedním z projektů organizace MOST ProTibet, která podporuje tibetskou kulturu v Tibetu a indickém exilu. Výtěžek z prodeje produktů putuje k tibetským komunitám. Děkujeme za vaši podporu.

Načítání...

Diskuze