Módní dům Jimmy Choo má novou výkonnou ředitelku. Stala se jí Hannah Colman, která tak převzala pomyslné žezlo po Pierrovi Denisovi.

Z manažerky butiku výkonnou ředitelkou

Hannah není v módním domě Jimmy Choo žádným nováčkem. V roce 1996 začala pracovat jako manažerka londýnské pobočky a později měla na starost působení značky například v Evropě nebo v Africe. Během dvaceti čtyř let působení u Jimmy Choo se s módním domem dokonale sžila. Během koronavirové krize si vyzkoušela, jaké je to být šéfkou značky, pro kterou pracuje téměř čtvrt století. Capri Holdings, jenž je mateřskou společností Jimmy Choo, si neumí ve vedení představit nikoho jiného. John D. Idol, CEO společnosti Capri Holdings se nechal slyšet:

“Díky své instinktivní vizi Hannah pomohla k růstu značky. Věřím, že bude i nadále vést Jimmy Choo k ještě větším úspěchům.  Naše společnost má vytvořený vynikající tým a jsem si jist, že pod jejím vedením bude značka pokračovat v úspěšné cestě.”

Hannah dle svých slov cítí obrovskou zodpovědnost a svou novou pozici bere velice vážně. Není také divu. Byla jedním z prvních zaměstnanců módního domu. Očekává se tedy, že má potřebné znalosti, dovednosti a dokonalý přehled. Jak už ale bylo řečeno, roli šéfky si již vyzkoušela a vedla si znamenitě.

Jimmy Choo x Timberland

Kromě nového vedení Jimmy Choo přišel s další novinkou. Ve spolupráci se značkou Timberland vznikla nová kolekce pánské a dámské obuvi. Boty kromě jiného zdobí krystaly od legendární značky šperků Swarovski. Od 9. září je můžete zakoupit exkluzivně  na e-shopu Jimmy Choo a Timberland nebo ve vybraných kamenných prodejnách.

 

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments