Extravagantní styl zpěvačky Billie Eilish si získává celý svět

Mysleli jsme si, že nás v módě nemůže překvapit už nic. A pak přišla Billie Eilish, která na leckoho působí jako zjevení. Billie je jiná jak v hudbě, se kterou se proslavila po celém světě, tak i v módě, prostřednictvím které inspiruje mladou generaci.

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell

Billie není žádnou hudební začátečnicí. Pochází z rodiny hudebních skladatelů, takže se není co divit, že melodii i rytmus má zkrátka v genech. Do povědomí se dostala v roce 2016 a od té doby ušla již pořádně dlouhou cestu. Svojí hudební dráhu odstartovala s písní Ocean Eyes, kterou napsal její bratr. Pokud se vám líbí odlišný hudební směr a hledáte něco jedinečného, hudba této zpěvačky je pro vás jako dělaná. Billie Eilish je naprostý unikát, a to nejen v hudbě.

https://www.instagram.com/p/B8wmuAYlutS/

Prvotní dojem může klamat

Když jsme o této zpěvačce slyšeli poprvé, při pohledu na její outfity nám bylo jasné, že se jedná o další zpěvačku, kterou ovlivnila sláva a bohatství a působila na nás jako ztracený případ. Billie Eilish je ale důkazem, že prvotní dojem často neodpovídá realitě. Zpěvačka totiž například nikdy nevyzkoušela drogy ani cigarety. Odsuzuje lidi, kteří berou drogy a veřejně tvrdí, že nechápe lidi, kteří mají potřebu kouřit cigarety. Tato zpěvačka rozhodně není ztracený případ, naopak Billie moc dobře ví, kým je. O čemž svědčí i skutečnost, že je zapřísáhlou vegankou. Pojďme se teď pod lupou podívat na její módní styl, který je stejně tak jedinečný.

https://www.instagram.com/p/B8aVUPIFdR9/

Chanel jako číslo jedna

Pokud tuto zpěvačku trochu sledujete, už jste určitě zaregistrovali, že mnoho jejích modelů pochází z dílny módního domu Chanel. Ten totiž patří mezi nejoblíbenější značky zpěvačky. Pravidelně nosí modely Chanel na různé akci na „červeném koberci“, ale i mimo něj. Navštěvuje všechny módní přehlídky Chanel, kde sedává v prvních řadách.

https://www.instagram.com/p/B4a1ljmlJpj/

Extravagantní styl, který si získal celý svět

Její extravagantní styl nám trochu připomíná styl zpěvačky Lady Gaga. Na rozdíl od ní ale Billie Eilish věří v nedbalou eleganci. Často volí oversized kousky, ale jen těch nejluxusnějších značek jako již zmíněný Chanel, dále také Gucci, Prada nebo Louis Vuitton. Styl této zpěvačky je sice dost extravagantní, stejně jako její zelené vlasy, moc dobře ale ví, co je trendy. Móda pro ni znamená tolik, jako hudba. Za nás klobouk dolů, mile nás překvapila.

Foto: Instagram, Shutterstock.com.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments