Dioptrické brýle mohou být elegantní módní doplněk. Které trendy patří k těm nejoblíbenějším v současnosti?

Problémy se zrakem má řada lidí. Naštěstí jsou tady dioptrické brýle, které vedle své primární funkce korekce zraku nabízejí také možnost doladit náš outfit i celkový look. Seznamte se se značkami brýlí, které patří v současnosti mezi ty nejoblíbenější.

Ikonické Ray-Ban

Milovníci módy značku Ray-Ban moc dobře znají. Značka byla založena v roce 1937 a jejich brýle se původně vyráběly pouze pro americké letce. K oblíbenosti značce velmi pomohl Hollywood a jeho filmové trháky. V těch se totiž objevily brýle Ray-Ban několikrát a módní senzace byla na světě.

K typickým „pilotkám“, které značka vyrábí, se přidaly i dioptrické brýle v podobném tvaru jako sluneční a dnes patří k nejoblíbenějším značkám brýlí obecně.

Foto: Ray-Ban

Kvalitní zpracování a zajímavé detaily Tommyho Hilfigera

Dioptrické brýle módní značky Tommy Hilfiger jsou kolekce od kolekce propracovanější a propracovanější. Jejich velkou předností je univerzálnost. Díky svému tvaru jsou vhodné pro různé tvary obličeje od kulatého až po oválný.

Brýle bývají vyrobené z ručně zpracovaného kvalitního acetátu, který je lehčí a tudíž pohodlnější, než obyčejný plast. Dioptrické brýle Hilfiger jsou známé také svými barevnými kombinacemi, které jsou samozřejmě v souladu s barvami této módní značky.

Kombinace námořnicky modré, červené a bílé je nadčasová a nepřestane vás bavit.

Foto: Tommy Hilfiger

Oakley pro všechny sportovní povahy

Značka Oakley se specializuje na výrobu sportovních doplňků. Kromě lyžařských a slunečních brýlí v jejich sortimentu najdete i ty dioptrické. Ty jsou podobně jako všechny jejich produkty vyráběné tak, aby splnily požadavky každého náročného sportovního nadšence.

Dioptrické brýle Oakley jsou vyráběné na míru, aby každému perfektně padly.

Foto: Oakley

Nadčasová elegance Guess

Pokud hledáte dioptrické brýle, které budou skvěle ladit k vašim šperkům a toužíte spíše po nadčasové klasice, která zvýrazní vaše ženské rysy, pak jsou pro vás jako dělané brýle od Guess.

Trendem mezi dioptrickými brýlemi, je rám vyráběný z kovu a právě takové brýle u této značky najdete.

Foto: Guess

Zdroj info:

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.