Džínovina vás nenechá ve štychu po celý rok. Chcete poradit, jak ji nosit?

Džínovina je trend, který snad nikdy nezestárne. Nosíme jej už léta, a jak to vypadá, nosit se bude i nadále. A víte co? Nám to vůbec nevadí! Denimové kousky se staly stálicemi v našem šatníku a řekněme si upřímně – vy byste si snad dokázali představit svůj život bez oblíbených džín? Tak vidíte. Džínovina je prostě super a nikdy nevyjde z módy!

Džínovina má v našem šatníku čestné místo. Jaké kousky vám nesmí chybět?

Když se řekne denim, většina lidí si už tak nějak automaticky představí především džíny, které s oblibou nosíme snad úplně všichni. Je pravda, že džíny jsou asi nejrozšířenějším kouskem z tohoto populárního materiálu, nicméně to neznamená, že ani další trendy oblečení nestojí za pozornost. Ba spíše naopak!

Rádi bychom vám teď představili základní kousky, kterým dominuje džínovina a které vám zkrátka v šatní skříni nesmí chybět. Nejenže vypadají jednoduše skvěle, ale zároveň vás nenechají ve štychu po celý rok. Nosit je tak můžete bez ohledu na to, jestli je venku horké léto a sluníčko praží jako o život, nebo jestli zrovna panuje studená zima a za okny padají sněhové vločky. Připraveni? Tak jdeme na to!

Za prvé: košile

Džínovou košili zkrátka musíte milovat, to je prostě dané. Pohodlně se nosí a s vaší vizáží dokáže hotové zázraky. Vsadit můžete jak na klasiku v podobě obyčejné košile, tak i na něco více originálního – tím máme na mysli džínovou košili posetou výšivkami, které stejně jako v loňském roce pofrčí i v tom letošním. V létě si ji můžete v pase zavázat, v zimě pak naopak vrstvit s dalšími kousky vašeho oblečení. Co takhle kombinace dlouhého topu, legín, vysokých kozaček a košile? Za nás paráda!

Za druhé: bunda

Tzv. džíska byla obrovským hitem především v 80. letech, kdy ji chtěl nosit snad úplně každý a jak je vidět, tento trend nás neopustil ani v dnešní době. A to je dobře, protože džínovina na bundičce vypadá jednoduše božsky a ani takový kousek zkrátka nesmíte postrádat. Spolehnout se na ni můžete po celý rok, v zimě přes ni stačí přehodit péřovou vestičku, v létě se dá šikovně kombinovat s plátěnými šaty a na podzim bude vypadat skvěle v kombinaci s upnutým topem a úzkými džíny. Co si o tom myslíte?

Za třetí: vesta

Do třetice všeho dobrého zde máme vestičky, kterým jak už asi tušíte, opět dominuje džínovina. Pakliže vám tento kousek v šatníku chybí, honem to napravte a objevte všechny výhody, které vám denimová vestička může nabídnout. Co se jejího nošení týče, v létě si ji umíme představit v kombinaci s basic tričkem nebo klidně ve spojitosti se vzdušnými šaty. Dojde-li na zimní měsíce, pak doporučujeme pod vestu obléknout teplejší svetřík nebo příjemný rolák. A trendy outfit bude okamžitě na světě!

Foto: Unsplash.com.

Načítání...