Džínová bunda bezesporu patří mezi stálice každého dámského šatníku. Nejenže je nesmírně trendy, ale především je nadčasová, takže ji budete moci hrdě nosit i za několik let beze strachu, že byste si mezi lidmi uřízly ostudu. Další skvělou zprávou je, že se džínová bunda dá nosit na několik vkusných a slušivých způsobů. Chcete je prozradit?

Zkombinujte džísku se sukní

Pokud máte doma džínovou bundu sahající do pasu, uděláte nejlépe, když si k ní obléknete sukni. A v ideálním případě takovou, která má áčkový střih – to je kombinace, se kterou to vyhrajete na plné čáře! Tím samozřejmě nechceme říci, že by se džíska nehodila i k pouzdrové sukni, když k tomu zvolíte vhodný top nebo halenku, rozhodně neuděláte chybu. Na nohy můžete obout sandálky na klínu, do přes rameno přehodit menší kabelku a hurá do víru velkoměsta. Obdivné pohledy se budou točit pouze vaším směrem!

dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-11
dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-09

Džínová bude skvěle hodí k šatům

Mysleli jste si, že kombinace džínové bundy a šatů nevypadá dobře? V tom případě jste se spletli, protože i tahle dvojice zaručeně má něco do sebe! Jedná se o sestavu, která vás nikdy nezklame a hodí se pro mnoho příležitostí – v tomto outfitu můžete vyrazit na zahradní párty, hodí se i na rande a nenechá vás ve štychu ani v době, kdy budete hledat perfektní look pro koncert vaší oblíbené hudební skupiny. Co se botiček týče, k této kombinaci se hodí jak baleríny, tak i sandálky nebo klidně vklouzněte do tenisek.

dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-19
dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-02

Zlatá klasika – džíska & džíny

Kombinace džínoviny s džínovinou rozhodně není špatná volba. Pokud jste se téhle dvojice až do této chvíle obávali, byly vaše obavy naprosto zbytečné a nemístné. Oblékněte si trendy džíny, barvu necháme na vás – můžete vsadit na klasiku v podobě světle modré barvy, vhodná je i tmavě modrá, bílá nebo třeba černá. K tomu si vezměte delší top nebo tílko sahající alespoň po zadeček a celé to završte džínovou bundou. Na nohy obujte pohodlné tenisky a máte perfektní outfit jako vyšitý.

dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-18
dzinova-bunda-pokazde-jinak-s-cim-ji-nosit-a-vypadat-sik-07

Foto: ASOS.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze