Vánoce jsou za námi a stejně jak rychle přišly, tak zase v mžiku odešly. Nyní už se ale všichni jistě soustředíme na další oslavy a to oslavy konce roku a zároveň přivítání roku nového. Silvestr je tady!

Silvestrovské party patří mezi nejoblíbenější a největší party z celého roku. A právě proto je třeba se na takový slavnostní večer skvěle obléknout, poradíme vám, jak by měl vypadat váš silvestrovský outfit.

Váš outfit musí být slavnostní

Pokud se chystáte na večírek, kde jsou daná pravidla oblékání, nebo jen tak na posezení s přáteli, váš outfit musí být slavnostní. Ukažte všem, že ráda slavíte a nebojíte se vyčnívat. Díky tomu budete hvězdou večera!

Flitry, volánky, výrazné barvy nebo krajka – rozhodně nešlápnete vedle. Outfit bude zábavný a neskutečně sexy. Jaké kousky vybírat?

Pohodlí a sexy v jednom

Večírek = zábava = tanec. Tanec nemine ani vás, proto na to nezapomeňte při výběru oblečení. S velmi krátkou sukní, nebo naopak velkým výstřihem si party ke konci roku moc neužijete, jelikož se budete muset stále hlídat, aby náhodou nevykouklo to, co má být schované.

Vybírejte kousky, ve kterých se cítíte sama sebou, pohodlně a sexy. Takový kousek je to pravé ořechové.

Pozor na materiál

Silvestrovský večírek byste si určitě neužila, pokud by se vám stala „nehoda“ a na vašem tričku se v podpaží objevily skvrnky od deodorantu. Tancujete, trochu se zpotíte a z vašeho sexy trička  oslavě konce roku by se stal ručník, kterým se dá už jen utřít.

Proto vsaďte na jistotu – bavlnu. Bavlněné kousky se postarají o to, aby se vám takové nehody nestaly a navíc – budete se cítit jako v bavlnce.

Foto: Pinterest.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments