Dodejte vaším vlasům energii!

Přesto, že většina z nás léto miluje, naše vlasy v létě trpí. Sluneční paprsky, které vlasy vysušují, suché počasí, chlorovaná voda…. to vše naším vlasům rozhodně neprospívá. S koncem léta je proto třeba dodat vaší hřívě potřebnou energii, kterou přes léto ztratily. Jak na to?

Omezte vše, co vaše vlasy vysušuje

Díky letnímu počasí jsou naše vlasy dost vysušené. Aby došlo k jejich nápravě, schovejte do skříně vše, co by mohlo vaše vlasy ještě více vysušit – žehličku, fén, ale také lak na vlasy. Dokud se vaše vlasy nedají do pořádku, snažte se je co nejméně mordovat. Tip: Nechte vlasy volně uschnout. Věřte, že přirozený účes bude svěží pro vás vaše okolí a především pro vaše vlasy, které jste nemusela nijak upravovat.

Dodejte vaším vlasům energii! 1

Málo je někdy více

Jste zvyklá mýt si vaší hřívu denně? Bohužel i to je pro suché a zničené vlasy od sluníčka velký problém. Mějte na mysli, že i když používáte šampon na vlasy, který vyživuje, časté každodenní mytí nijak neprospívá. Držte se pravidla: málo je někdy více. Přední kadeřníci doporučují mýt si vlasy co nejméně to jde. Myjte si vlasy 2-3x týdně a po nějakém čase jistě uvidíte rozdíl. Tip: Pokud trpíte na mastící se vlasy, sáhněte po suchém šamponu, který potřebné mytí vlasů o den oddálí.

Vitamíny na prvním místě

A, C, D, E, H i B – všechny tyto vitamíny vlasy potřebují aby byly krásné, lesklé a husté. Abyste si ušetřila čas a dostala do svého jídelníčku i jiné suroviny než všechny tyto vitamíny, vsaďte na Biosil. Tento doplněk stravy už vyzkoušelo mnoho blogerek a žen, které si naléhavě hledaly doplněk stravy, které se o jejich vlasy postará. Biosil pomůže napravit vaše vlasy, ale také nehty.
Držíme palce při napravování vaší hřívy, nezapomeňte jednou týdně odměnit vaše vlasy maskou.

Foto: Pinterest, Instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.