Stydíte se vystavovat svou postavu ostatním na očích, protože nemáte zrovna postavu modelky z titulní stránky módního časáku? Na to se vykašlete, každá jsme přece nějaká: jedna taková, druhá maková! Nemusíte mít dokonalé míry, protože upřímně: která z nás se může pyšnit ukázkovými 90-60-90? No jasně, jen málokterá. I když možná máte na svém těle nějaké to kilo navíc, stydět se za něho nemusíte. A jestli i vy chcete v létě k vodě, stačí si jen vybrat plavky!

Jaké plavky lichotí baculkám? V jednoduchých barvách

Jednodílné tvarující plavky v jednoduchých barvách jsou vaše trefa do černého. Příliš na sebe neupozorňují, protože nejsou nikterak výrazné, ale svůj účel splní: zakryjí problematické partie a díky tvarujícímu efektu vám i nějaký ten centimetr uberou.

S vysokým pasem

Pakliže je vaší problematickou partií bříško, hravě ho schováte pod kalhotky s vysokým pasem. Ty se postarají nejen o povolenější bříško například po porodu, ale zamaskují i tzv. madla lásky, neboli tuk na bocích.

S květinovým vzorem

Květinové vzory k létu neodmyslitelně patří a samozřejmě nesmí chybět ani na plavkové módě. Pro ženy s plnějšími tvary jsou výrazné vzory (tedy nejen ty květinové) vhodnou volbou, protože opticky rozbijí jejich siluetu a strhnou pozornost na svůj výrazný design, nežli na větší bříško nebo viditelnější boky.

Tankiny jsou klasika

Když se řekne plavky pro plnoštíhlé, ženy s výraznějšími křivkami nebo jednoduše baculky, většinu z nás okamžitě napadnou tankiny. Ano, i na ně můžete vsadit, jedná se o delší svršek, který na pohled připomíná tílko a jeho úkolem je schovat celé bříško a boky.

Foto: HM, ZARA.