Už dávno neplatí, že ten, kdo nosí dioptrické brýle je ten největší šprt a intelektuál na světě. Pomocí dioptrických brýlí můžete získat své nové já, nebo to staré trochu vylepšit, stačí sáhnout po brýlích, kterým fandí celý svět!

Trend brýlí ála Harry Potter

Široké obroučky, tvar do obdélníku, menší velikosti, takové brýle známe všichni. Nosívaly ho naše paní učitelky ve škole a my jsme k jejich nošení byly donucené přísnými rodiči, kteří mysleli pouze na naše zdraví.

Éra kontaktních čoček se blíží ke konci, ačkoliv je jejich nošení bezstarostné a neuvěřitelně pohodlné, toužíme po brýlích, jaké měl Harry Potter! Vy ne? Dioptrické kulaté brýle patří mezi více extravagantní než jiné typy brýlí. Když ale zvolíte slabší zlaté obroučky, místo širokých černých, budete vypadat jako ze žurnálu.

Brýle si žádají speciální líčení

Pokud se chcete pro okolí více zviditelnit pomocí brýlí, pouze samotné brýle vám stačit nebudou. Musíte tomu přizpůsobit také své líčení, které by mělo být více výraznější. Vyzkoušejte například kočičí oči, které jsou samy o sobě velmi slušivé. Pokud jste si zamilovala brýle s širšími obroučky, své očka zvýrazněte spíše očními stíny, než linkou. Pozor byste měla dávat také na řasenku. Vaše dlouhé řasy by se mohly na skla brýlí lepit, což by vám zkazilo celé líčení. Řasy stačí pouze trochu zvýraznit.

Tip: Vezměte si kapesníček, ve kterém štěteček řasenky otřete. Nebudete tak na řasy nanášet vrstvu řasenky a pomocí štětečku je jen nenápadně zvýrazníte. 

Módní diva díky (ne)dioptrickým brýlím

Pokud přesto vše milujete více kontaktní čočky, než dioptrické brýle, (věřte mi, naprosto vás chápu, také vám brýle vadí na nose?) nevyplatí se vám investovat peníze do brýlí, které stejně nosit nebudete. Doma byste je ale rozhodně mít měly. Některé outfity si brýle prostě žádají, a to bez výjimky! Vsaďte tedy na nedioptrické brýle, které budou pro váš outfit nepostradatelným módním doplňkem, i kdyby jen na pár hodin.

Foto: Pinterest.com

Načítání...

Diskuze