Jarní Designblok Premier Fashion Week se konal 20. – 24. března 2013.

Designblok Premier Fashion Week

Jarní Designblok Premier Fashion Week, nejvýznamnější událost v oblasti módy v České republice slavil  20. – 24. března 2013 své patnácté výročí. K Designblok Premier Fashion Week patří módní přehlídky, prezentace módních značek, designerů a premiéry nejlepších českých kolekcí. Tento již 15. ročník se lišil tím, že kolekce byly představovány formou showroomů, respektive salónních módních přehlídek jednotlivých značek a návrhářů. Oproti podzimnímu Designblok Premier Fashion Weeku,  se kolekce prezentují formou velkých přehlídek nebo koktejlů. Své kolekce na jaro/léto a preview kolekce na podzim/zima zde představily české designérské špička jakou je například Liběna Rochová, Hana Zárubová, Pavel Brejcha, či Pavel Ivančic, který na podzimním Designblok Premier Fashion Weeku zazářil se svou vůbec první pánskou kolekcí. Očekávaným hostem byla Martina Špetlová, absolventka londýnské Central St. Martins.

V neděli pak proběhl šperkařský brunch otevřený veřejnosti, který nabídl nové kolekce například Zdeňka Vacka a Daniela Pošty, loňských Grand designérů roku, nebo také první dámy českého šperku Evy Eisler, která představila premiérově svou novou kolekci.

Martina Špetlová a její nová Kolekce AW 13/14

Martina Špetlová/01 Martina Špetlová/04 Martina Špetlová/03 Martina Špetlová/02 Martina Špetlová/05 Martina Špetlová/06 Martina Špetlová/07

 

 

Načítání...

Diskuze