Dcera zpěváka Lionela Richieho dospěla v krásnou ženu. Svým pohledem by dostala i vás

Sofia Richie je jednou z těch šťastný dětí, které se narodily do vlivné rodiny. V dětství rozhodně nestrádala vzhledem ke jmění, které se podařilo slavnému otci nahromadit za jeho bohatou kariéru. Krásné dceři se také dostávalo mnoho lásky a náklonnosti ze strany rodičů. Pojďme se nyní ohlédnout za životem této modelky, která se mimo jiné nechvalně proslavila svým vztahem se známým proutníkem Scottem Disickem.

Dětství

Sofia Richie se narodila 24. 8. 1998 v Kalifornii. Je dcerou známého zpěváka Lionela Richieho a Diane Alexander, která byla jeho druhou manželkou. Sophia má dvě sestry, Nicole Richie a Miles Richie.

Sophiina rodina se přátelila se zpěvákem Michael Jacksonem. Když se Sophia narodila, rodina jej zvolila za kmotra. Sama modelka na zpěváka ráda vzpomíná. Především na jeho zábavný park zvaný Neverland. Sofia, stejně jako většina dětí známých osobností, ve škole příliš nezapadla, a tak se vzdělávala doma.

View this post on Instagram

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie)

Kariéra v modelingu

K modelingu se Sofia dostala poprvé ve čtrnácti letech, kdy se objevila na titulní straně magazínu Teen Vogue. O dva roky později podepsala smlouvu s agenturou Select Model Management.

Objevila se v magazínech Elle Girl, Nylon, Dazed, Fault, Vogue, Seventeen, Vanity Fair, Unleash’d, Love Culture, Cosmopolitan a mnoho dalších.

V roce 2016 se poprvé prošla po přehlídkovém mole během newyorského fashion weeku. Dále předváděla například pro značky Chanel, Jeremy Scott, Philipp Plein nebo Dolce & Gabbana. Byla také tváří kampaní značek Adidas, Michael Kors nebo Tommy Hilfiger.

Osobní život

Sofia tři roky randila se známým proutníkem Scottem Disickem, který byl mimo jiné manželem Kourtney Kardashian. Tímto vztahem se modelka nechvalně proslavila především díky věkovému rozdílu mezi ní a Scottem. Když spolu začali randit, bylo jí pouhých devatenáct let, kdežto Scott měl 34 let a byl také otec tří dětí.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!