Dámské lodičky jsou klasika, ba dokonce o nich můžeme mluvit jako o nepostradatelné součásti každé ženy. Ano,  je tomu přesně tak: každá z nás by měla mít v záloze minimálně jeden pár, díky kterému okamžitě povýší úroveň svého outfitu a během mrknutí oka samu sebe promění v elegantní dámu.

Lodičky jsou jedním slovem nesmrtelné. Byly tu, jsou tu a budou tu ještě hodně dlouho. Ženy doprovází již po několik desetiletí a není jediný pochyb o tom, že naše společné kroky povedou ještě mnoho let dopředu. Lodičky jsou zkrátka ženskou slabostí.

Černé lodičky: absolutní klasika, se kterou nic nezkazíte

I když možná lodičkám až tak neholdujete, pokud byste si přeci jen měly nějaký pár pořídit, měly by to být jednoznačně ty v černé barvě. Lodičky v havraním odstínu jsou klasika, se kterou nikdy nic nepokazíte. Nosit je můžete k čemukoli, se vším vypadají dobře a s každou barvou si velmi rozumí. Prostě sázka na jistotu, lépe to nazvat nelze.

Červené lodičky: když chcete vypadat sexy, vsaďte na ně!

Snad každá z nás chce tu a tam vypadat sexy a působit smyslně. A je jedno, jestli v daný okamžik toužíme udělat dojem na cizího chlapíka v baru, který po nás celý večer hází očkem, nebo jestli se chceme zalíbit stávajícímu partnerovi a probudit v něm vášeň. V každém případě je jen jedna barva dámských lodiček, na kterou bystě měly vsadit: sytě červená!

Šedé lodičky: univerzální společnice, které unosíte všude!

Rozhodně nesmíme zapomenout na lodičky v šedé barvě. Ani omylem o nich nelze říci, že jsou nudné, nevýrazné a nezajímavé! Ba naopak, lodičky v myší barvě představují univerzální společnice, které unosíte do práce, na nákupy nebo na kafíčko s kamarádkou. O rande ve dvou samozřejmě není pochyb, i tam s nimi můžete hrdě vykročit. Co se týče kombinace s ostatními barvami, budete mile překvapeny, k čemu všemu se šedá barva hodí.

Foto: Pexels.com, ZOOT, Shutterstock.com

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments