Crop topy: nebojte se ukázat holé bříško

Pilně dřete na své postavě a chcete, aby to bylo vidět? Trávíte hodiny cvičením, dáváte si pořádně do těla a jste pyšné na to, že máte dokonale ploché bříško, na kterém se třeba i rýsují nějaké ty svaly? V tom případě se ho neostýchejte ukázat, máte být právem na co hrdé! Pokud máte perfektní postavičku jako lusk a chcete to dát na obdiv svému okolí, noste crop topy. Na horké léto jsou totiž naprosto perfektní!

Když to máš, tak to ukaž!

K čemu vám budou hodiny strávené ve fitku, kde na sobě makáte, dřete a pilujete figuru? Kdo ocení, že se nepřecpáváte nesmysly, ale dbáte na zdravou stravu? Pokud budete svou fit figuru skrývat před okolím, pak se hold budete muset pochválit samy, protože to nikdo jiný neudělá…

Nebo snad ano?

Pokud si na sebe vezmete to správné oblečení, neponecháte lidi ve vašem okolí chladnými. V crop topu dokonale vynikne vaše bříško, na které jste jistě právem hrdé. Jak s oblibou říkám: když to máš, tak to ukaž!

K čemu ho nosit?

Tak to záleží jen na vás. Crop top si umím představit asi úplně se vším: se sukní i šortkami, s legínami i džínami. Podle mě je to jedno, protože v kombinaci s čímkoli bude crop top vypadat dobře. Takže si noste takové kombinace, které se líbí vám. To je přece důležité.

Jak vybrat ten pravý?

Crop topů je na výběr opravdu hromada, takže bych se nedivila, kdyby vám z nich šla hlava kolem. Na druhou stranu mít na výběr není na škodu, protože si nemusíte vystačit pouze s jedním modelem, ale můžete je střídat dle libosti, nálady nebo akce, na kterou v něm vyrazíte.

Jsou crop topy úplně jednoduché a obyčejné, stejně tak jsou i crop topy, které mají nařasená ramínka nebo rukávy. Mají spoustu barev, klidně i nějaký vzor nebo motiv či potisk. Jsou romantické i svůdné, sexy i něžné. Stačí si jen vybrat!

Foto: ASOS.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.