Co o vás prozradí tvar nehtů?

Tvar nehtů může o vaší osobnosti prozradit mnohem více, než si vůbec myslíte. Způsob, kterým si upravujete nehty, lidem okolo vás bez jediného slova naznačí, co jste vlastně zač. Co tvar nehtů prozradí právě o vás?

Kulatý tvar nehtů

Kulatě tvarované nehty jsou mezi ženami nejoblíbenější. Této úpravě dávají přednost ty z vás, které nemají příliš rády, když jsou středem pozornosti. Ve společnosti se snažíte být co méně nápadné, čemuž přizpůsobujete nejen tvar vašich nehtů, ale i celkový styl oblékání.

Co s vaší povahy týče, patříte mezi tišší typy, rády trávíte čas o samotě, ale v okruhu vašich přátel se těšíte oblibě. Lidé, které si pustíte blíže k tělu, o vás moc dobře vědí, že jste hodný člověk se srdcem na správném místě.

[easy-image-collage id=56683]

Hranatý tvar nehtů

Pakliže jsou vaše nehty tvarované do ostrých linií, patříte mezi ten typ lidí, kteří si od těch druhých nenechají nic líbit. Vždycky víte, co chcete a za svými plány jdete s hlavou hrdě vztyčenou. Tvrdě na sobě pracujete a pokud si něco umanete, jdete si za tím, ať se děje, co se děje.

Hranatě tvarované nehty zpravidla nosí ženy, které tíhnou ke sportu a jsou fyzicky velmi aktivní. Ve společnosti vám vůbec nevadí, když se pozornost ubírá vaším směrem. Co se oblékání týče, není móda zrovna vaším šálkem kávy.

[easy-image-collage id=56686]

Oválný tvar nehtů

Nehty tvarované do zaobleného tvaru preferují asertivní ženy, které moc dobře vědí, co chtějí a co od svého života očekávají. Ženy s oválnými nehty jsou velmi komunikativní a milují společnost lidí. Svůj názor se neostýcháte prosadit a pevně si za ním stojíte.

Chcete-li ve svém životě něčeho dosáhnout, nejdete na to přes sílu, ale naopak volíte přátelskou cestu a díky svému milému chování dokážete snadno přesvědčit ostatní, aby se nadchli pro stejnou věc jako vy. Není se proto čemu divit, že jste v kolektivu velmi oblíbené.

[easy-image-collage id=56688]

Špičatý tvar nehtů

Pakliže jsou vaše nehty tvarované do špičky, s největší pravděpodobností se řadíte mezi velmi extravagantní ženy, které rády poutají pozornost svým směrem a dělá jim dobře, když se o ně jejich okolí zajímá. Vy jste zkrátka rádi středem pozornosti a jste ochotné pro to udělat cokoliv.

Špičaté nehty vás zároveň definují v tom, že pokud vám někdo vstoupí do cesty, nebo se vám nějakým způsobem snaží vaši snahu překazit, jste schopné na něho své špičaté drápky bez rozmyslu použít.

[easy-image-collage id=56691]

Mandlový tvar nehtů

Mandlovému tvaru nehtů dávají přednost ženy, které jednoduše miluji drama. Na drama si potrpíte i ve svém osobním životě, především pak ve vztazích, kde jste velmi impulzivní a máte tendence ujímat s dominantní role.

Zároveň jste ale velmi kreativní, nápadů a fantazie máte mnohdy na rozdávání. Ženy s mandlovým tvarem nehtů se velmi často uplatňují jako umělkyně.

[easy-image-collage id=56693]

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.