Co o vás prozradí tvar nehtů?

hands, holding, smartphone

Tvar nehtů může o vaší osobnosti prozradit mnohem více, než si vůbec myslíte. Způsob, kterým si upravujete nehty, lidem okolo vás bez jediného slova naznačí, co jste vlastně zač. Co tvar nehtů prozradí právě o vás?

Kulatý tvar nehtů

Kulatě tvarované nehty jsou mezi ženami nejoblíbenější. Této úpravě dávají přednost ty z vás, které nemají příliš rády, když jsou středem pozornosti. Ve společnosti se snažíte být méně nápadné, čemuž přizpůsobujete nejen tvar vašich nehtů, ale i celkový styl oblékání.

Co s vaší povahy týče, patříte mezi tišší typy, rády trávíte čas o samotě, ale v okruhu vašich přátel se těšíte oblibě. Lidé, které si pustíte blíže k tělu, o vás moc dobře vědí, že jste hodný člověk se srdcem na správném místě.

Hranatý tvar nehtů

Pakliže jsou vaše nehty tvarované do ostrých linií, patříte mezi ten typ lidí, kteří si od těch druhých nenechají nic líbit. Vždycky víte, co chcete a za svými plány jdete s hlavou hrdě vztyčenou. Tvrdě na sobě pracujete a pokud si něco umanete, jdete si za tím, ať se děje, co se děje.

Hranatě tvarované nehty zpravidla nosí ženy, které tíhnou ke sportu a jsou fyzicky velmi aktivní. Ve společnosti vám vůbec nevadí, když se pozornost ubírá vaším směrem. Co se oblékání týče, není móda zrovna vaším šálkem kávy.

Oválný tvar nehtů

Nehty tvarované do zaobleného tvaru preferují asertivní ženy, které moc dobře vědí, co chtějí a co od svého života očekávají. Ženy s oválnými nehty jsou velmi komunikativní a milují společnost lidí. Svůj názor se neostýcháte prosadit a pevně si za ním stojíte.

Chcete-li ve svém životě něčeho dosáhnout, nejdete na to přes sílu, ale naopak volíte přátelskou cestu a díky svému milému chování dokážete snadno přesvědčit ostatní, aby se nadchli pro stejnou věc jako vy. Není se proto čemu divit, že jste v kolektivu velmi oblíbené.

Špičatý tvar nehtů

Pakliže jsou vaše nehty tvarované do špičky, s největší pravděpodobností se řadíte mezi velmi extravagantní ženy, které rády poutají pozornost svým směrem a dělá jim dobře, když se o ně jejich okolí zajímá. Vy jste zkrátka rádi středem pozornosti a jste ochotné pro to udělat cokoliv.

Špičaté nehty vás zároveň definují v tom, že pokud vám někdo vstoupí do cesty, nebo se vám nějakým způsobem snaží vaši snahu překazit, jste schopné na něho své špičaté drápky bez rozmyslu použít.

Mandlový tvar nehtů

Mandlovému tvaru nehtů dávají přednost ženy, které jednoduše miluji drama. Na drama si potrpíte i ve svém osobním životě, především pak ve vztazích, kde jste velmi impulzivní a máte tendence ujímat s dominantní role.

Zároveň jste ale velmi kreativní, nápadů a fantazie máte mnohdy na rozdávání. Ženy s mandlovým tvarem nehtů se velmi často uplatňují jako umělkyně.

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.