O stresu, nespavosti nebo neschopnosti v klidu a pomalu sníst zdravé jídlo bylo napsáno už hodně. Kvůli tomuto stylu života pak řada z nás vypadá strhaně a o několik let starší, než ve skutečnosti je. Co s tím, dá se to celé ještě zvrátit?

Když se stres vepíše do tváře

Na to, jak bude člověk vypadat a jakou energii kolem sebe bude šířit, má vliv hned několik faktorů. Tím prvním je míra stresu. Pokud máte například náročnou práci nebo na vašich bedrech leží opravdu hodně povinností, vepíše se vám stres doslova do tváře. Pravděpodobně se vám vytvoří víc vrásek, obličej bude působit strhaně a unaveně.

Jste to, co jíte

Svůj podíl nese také strava a obecně stravovací návyky. Pokud si vybíráte jídlo z rychlého občerstvení, jíte nepravidelně a volíte pokrmy, ve kterých je málo živin a hodně cukru, pak je jasné, že vaše postava podle toho bude vypadat. Problém je i nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Někdy stačí málo, třeba obyčejná chůze v parku a s vaším tělem i duší to přitom udělá zázraky.

Kdo málo spí, sám sobě škodí

Dalším velmi častým neduhem je nedostatek spánku a jeho nepravidelnost. Organismus, který si nemá šanci odpočinout, bude ukládat tukové zásoby, takže se jako vedlejší účinek dostaví tloustnutí. Málo spánku se podepisuje i na obličeji, typicky vás prozradí kruhy pod očima, váčky, nateklá víčka nebo přibývající vrásky.

Plastika: řešení nejen pro ženy po porodu

Příčin nespokojenosti s vizáží může být mnoho. Typickým příkladem jsou ženy po porodu, které trpí vypouklejší břišní stěnou nebo povadlými a „prázdnými“ prsy. Na všechny tyto problémy a trápení ale existuje řešení.  Je jím plastická chirurgie, která nabízí spoustu služeb a svým klientům pomůže zlepšit a zkvalitnit život.

Operace je začátek, zbytek zůstává na vás

Mějte ale na paměti, že plastika rozhodně není samospásná a pokud chcete, aby byl výsledek perfektní a vydržel co nejdéle, budete se muset přičinit i sami. Prvním krokem je například dodržení rekonvalescence, kterou vám doporučí plastický chirurg. Jedině tak získáte garanci, že se tělo po plastickém zákroku zahojí a dostaví se očekávaný výsledek.

Plastická operace jako nový začátek

Druhým krokem je pak dodržování zdravějšího životního stylu. Pokud například podstoupíte liposukci hýždí nebo břicha, pak je potřeba, abyste do svého života zařadili zdravý jídelníček a pohyb. Jedině tak vám štíhlejší tělo vydrží po dlouhou dobu. Plastická chirurgie tak může být začátkem na cestě za lepší postavou, mladším obličejem, ale také zdravějším stylem života.

Načítání...

Diskuze