Česko-Slovenská MISS 2015!

Česko-Slovenská Miss
Česko-Slovenská Miss

Nejen krásná tvář, ale i ladná chůze, inteligence, důvtip a šarm pomohou dívkám a ženám stát se ideálem krásy a získat titul Česko-Slovenská miss pro rok 2015. FashionMagazin.cz je hrdým partnerem této události.

Česko-Slovenská miss je inovovaným projektem, který vznikl na jihozápadě Čech již před 8 lety pod názvem Dívka Šumavy. Za doby svého působení se stal velmi oblíbeným a populárním, a proto se vedení projektu rohodlo dát soutěži krásy zcela jiný rozměr. Letošní rok je rokem velkých změn, proto si i tato soutěž obléká nový kabát v národních barvách – červené, bílé i modré a své původní regionální hranice otevírá dívkám a ženám z celé České Republiky a ze Slovenska.

„Hledáme a celé roky se snažíme propagovat zdravou krásu, talent a osobnosti v podání příjemných, mladých slečen a dam, kterým nabízíme nové příležitosti. Neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu. Nově se tedy budou moci zapojit i případně vdané, či mladé maminky do 26 let“, řekla manažerka projektu Pavlína Němečková.

Finálový galavečer se uskuteční v Evropském hlavním městě kultury, v Plzni 3. října. Casting bude probíhat v březnu a mohou se přihlásit ženy a dívky ve věku od 19 do 26 let.  Patronkou a tváří projektu je pro letošní rok krásná maminka, modelka a miss Andrea Verešová, která bude finálový galavečer moderovat společně s moderátorem Mírou Hejdou.

„Za celou naši historii jsme díky našim aktivitám přispěli částkou přes 500.000,- Kč na dobročinné účely a hodláme v tom aktivně pokračovat. Pro letošní rok jsme se dohodli na spolupráci s Dobrým skutkem. Jeho patronkou je rovněž maminka, moderátorka, modelka MISS ČR Lucie Křížková, s níž rovněž dlouhodobě spolupracujeme. Brzy zveřejníme příběh konkrétního klienta, kterému svými dary společně pomůžeme. Letos bude pravděpodobně vybrán klient, který potřebuje asistenčního psa. Výcvik psího asistenta je velmi nákladnou záležitostí a právě na tento budeme finance shromažďovat“, dodala Pavlína Němečková.

Česko-Slovenská miss se koná pod záštitou neziskové organizace Krása v srdci, přičemž bude, v rámci projektu, zachováno charitativní poslání. Plzeň, hlavní město kultury pro rok 2015, se může pyšnit i takovou soutěží a my jsme hrdí na to, že jsme se stali jejím partnerem.

Oficiální web: http://cs-miss.eu

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!