Přibývá lidí, kteří jsou ochotní si připlatit, aby podpořili lokální značku a dostali opravdu kvalitní zboží. Jestli mezi ně také patříte, měla by vás zajímat informace o jednom novém výrobci, který se zaměřuje na dámskou módu. Vyrábí konkrétně překrásné legíny, mikiny a pár doplňků.

Sortiment možná není obrovský, ale on ani nemusí být. Jakmile legíny a mikiny s potiskem uvidíte, ihned si mezi nimi najdete své favority. Utopy totiž sází na design, který je neopakovatelný, nepřehlédnutelný, zkrátka originální.

Barvy nevyblednou a švy se nevypářou

Dámské 3D mikiny Utopy jsou určeny na sport a volnočasové aktivity. Budete s nimi zářit na atletickém stadionu i v supermarketu, kam se vydáte na nákup. Přinesou barvy i do ponurých dnů a přitáhnou pohledy kolemjdoucích.

Každá dámská mikina Utopy je vytvářena s největší pečlivostí. Na výrobě se podílí výhradně šikovné české švadlenky, které kladou důraz i na ty nejmenší detaily. Také designy jsou tvořeny českými designéry. Kvalitní potisk, též zhotovený v naší zemi, využívá unikátní techniky, díky níž barvy zůstávají syté a výrazné i po desítkách vyprání.

1043-1_mikina-muerte
1049-1_mikina-saint-melbourne

Díky italské látce jsou dámské mikiny Utopy příjemné

Jediné, co není české, je látka, z níž je každá mikina s kapucí zhotovená. Výrobci se rozhodli používat kvalitní italskou látku, která je příjemná na kůži. Do mikin nevšívají žádné etikety, takže vás nic nebude kousat ani tlačit. Kromě toho je uvnitř mikiny všitá síťka, takže se vám při oblékání neponičí účes. Utopy prostě myslí i na detaily.

1037_mikina-bizzare
1034-2_bluvibes--mikina--utopy--holka

Jednu kvalitní mikinu užijete

Není tedy lepší koupit si jednu kvalitní mikinu, která vám vydrží dlouhé roky, místo třech levných, co se po pár praních vytahají? Dámská mikina by neměla chybět v žádném ženském šatníku. Tipy, jak různě se dá kombinovat s outfity, najdete přímo v e-shopu Utopy.cz na jejich blogu.

Načítání...

Diskuze