Zdroj: revue.idnes.cz

Zdroj: revue.idnes.cz

Volba české Miss patří k největším událostem českého šoubyznysu. Nejkrásnější české ženy a dívky v přímém souboji o korunku krásy a také o možnost reprezentovat naši zem na mezinárodních soutěžích Miss přitahují pozornost snad všech českých médií.

Pro známé osobnosti českého šoubyznysu je to skvělá příležitost dát o sobě vědět. Celý galavečer je hlavně o módě a stylu, proto se i my podíváme nato, jak se oblékly slavné krásky a bývalé missky,

Zdroj: super.cz

Zdroj: super.cz

Iva Kubelková vsadila na červenou, zvolila perfektní doplňky i účes. Působí něžně, étericky, sexy a zároveň elegantně a vkusně. Šaty mají perfektní střih a módní krajkové aplikace na bocích a na sukni celkový dojem outfitu skvěle podtrhují.

Zdroj: revue.idnes.cz

Zdroj: revue.idnes.cz

Dokonalý outfit zvolila také Tereza Chlebovská. Tmavě modrá barva je netradiční, přesto dokonale ladí k Tereziným očím. Střih a kombinace materiálu jsou vkusné, rovněž podléhají posledním módním trendům. Sexy rozparek, ze kterého vykukuje štíhlá noha a hluboký nevyzývavý výstřih dodávají celkovému outfitu šmrnc a podtrhují mladistvost, nicméně Tereze bychom pro příště doporučili odložit náramek na jinou příležitost a raději místo toho ozdobit hrudník vhodným náhrdelníkem.

Zdroj: revue.idnes.cz

Zdroj: revue.idnes.cz

Snad nejoriginálnější outfit zvolila Renata Langmannová. Atypický overal, který zvýrazňuje její dokonalou postavu je velmi jednoduchý, a proto perfektní.

Zdroj: super.cz

Zdroj: super.cz

Zajímavé šaty zvolila také Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová. Barva a lesklý materiál působí éterickým a nadčasovým dojmem, střih je jednoduchý a velmi slušivý. Doplňky jsou dokonale sladěné, Gabriele to velmi sluší.

Vybrali jsme 3 nejzajímavější outfity, který galavečer české miss nabídl. Které celebrity zaujaly vás a komu jste přáli titul české Miss 2015? Dejte vědět v komentářích.

Uvidíme, jakých outfitů se dočkáme na nadcházející Česko – Slovenské Miss 2015.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments