Pryč jsou časy, kdy se většina z nás za šediny styděla a snažila se je zamaskovat. Teď je z nich naopak velký hit. A to takový, že je chtějí i lidé, kterým zatím nerostou. Podívejte se na následující celebrity, které jsou na své přirozené šedé vlasy hrdé a nosí je s grácií. Přidejte se k nim i vy!

Jamie Lee Curtis

Americká herečka Jamie Lee Curtis s chemickým barvením přestala už před pěkně dlouhou dobou. Proč? Zkrátka už si nechtěla ničit vlasy a dráždit pokožku hlavy. Dokonale bílé vlasy má vždy pečlivě upravené a nakrátko ostříhané. Na červeném koberci a ve společnosti ji téměř neuvidíte jinak než v zářivě bílé nebo šedé barvě. Vytvořila svůj vlastní ikonický vzhled, díky kterému je nezapomenutelná.

Diane Keaton

Diane Keaton na šedou přešla poměrně nedávno. Ještě před pár lety jsme ji měli zafixovanou jako blondýnku. Tomu ale odzvonilo a Diane dala přednost přirozené barvě svých vlasů. Stejně jako Jamie Lee se často obléká do bílé a nosí stříbrné doplňky. A vypadá skvěle.

Helen Mirren

Helen Mirren měla vždy ráda změny. V interview často říkala, že by se ženy neměly bát experimentovat s účesy. Jednu dobu měla vlasy dokonce na růžovo. Tomu už ale odzvonilo a Helen razí přirozenou šedou. Stojí si za tím, že je možné vypadat přirozeně, a přesto být moderní. Posuďte sami, slušela jí víc blond nebo šedá?

Stacy London

Stacy London má kvůli nemoci z dětství proužek šedých vlasů. Dříve se ho snažila maskovat. Později z něj ale udělala svou přednost a dnes si jí bez něj už neumíme představit.

Meryl Streep

Meryl Streep je úžasná jak ve filmech, tak mimo plátno. I ona už se přestala barvit na blond.  Nyní nechává šedé vlasy pomalu odrůstat. A světě div se, ono to spolu dokonale ladí. Přechod na zbytek blond vlasů je přirozený a vypadá skvěle.

A jak jste na tom s šedými vlasy vy? Barvíte se, nebo je také necháváte odrůstat?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Každá to má, jak jí to vyhovuje, já si šediny barvím měděnou barvou, protože na šediny nejsem ještě dost stará, nelíbí se mi (hlavně na mě) a hodně mých známých vypadá minimálně o 10 let starší, zbytečně.