RECENZE: Calvin Klein Euphoria

[table-wrap bordered=“true“ striped=“true“]
K zakoupení: Parfemy.cz/Calvin-Klein-Euphoria
Představení parfému 2005
Info a další recenze: Heureka.cz – porovnání cen, recenze a srovnání Calvin Klein Euphoria
[/table-wrap]
Parfémy jsou bezesporu neodmyslitelnou součástí ženy. Mnohé z nás mají ve své sbírce několik značek parfémů nebo parfémovaných vod, protože ještě nenašly to pravé ořechové. My jsme pro vás vyzkoušeli vůni, která patří mezi nejoblíbenější vůně vůbec – Calvin Klein Euphoria.

Calvin Klein

Módní značce Calvin Klein svět oblečení a módních doplňků nestačil. Proto se rozhodli své odvětví trochu rozšířit, a to právě o parfémy. A rozhodně nešlápli vedle! Parfémy Calvin Klein se totiž po velmi krátké době vyšplhaly mezi nejoblíbenější parfémy.

Calvin Klein si zakládá na eleganci a ženské dokonalosti. A přesně tak se nositelka parfému cítí. Pojďme přijít na klíč k úspěchu Euphorie.

ck Euphoria jako symbol

Možná to bude znít jako klišé, ale už když vám přijde domů balíček, ve kterém se ukrývá krásná elegantní švestková krabička se stříbrným nápisem Calvin Klein, srdce poposkočí radostí (alespoň teda srdce módní maniačky). Tip: Krabičku určitě nevyhazujte, bude z ní úžasný home decor.

Svěží granátové jablko, orchidej? Pižmo, ambra a mahagonové dřevo? Cítíte to? Dokonce je cítit i fialka. Euphoria a všechny její části, ze kterých je složená, je cítit už při otevírání krabičky. Kromě příjemné vůně jsme byli také příjemně překvapeni ze stylového stříbrného flakónu tohoto parfému.

Pocit euforie

První minuty byla vůně velmi výrazně cítit. Ambra a mahagonové dřevo se postarají o výraznost vůně a především výdrž. Díky tomu se budete cítit jako dáma, protože přesně tu z vás Euphoria udělá.

Značka Calvin Klein ale myslí na mnohem více. Aby byl parfém dokonalý, musí být zároveň svěží a hravý. O to se postará právě granátové jablko s orchidejí. Tyto dvě složky udělají z parfému sladkost, na kterou si ihned vytvoříte závislost. Ještě po několika hodinách byl parfém cítit, dokonce i pro okolí, které hned zvídavě zjišťovalo, co je to za příjemnou vůni, co je šimrá v nose.

Celý den ve společnosti parfému Euphoria od Calvina Kleina byl hotový pocit euforie.

Tip: Vůni jsme si pořídili na stránkách Vivantis, kde o nás bylo skvěle postaráno. Pokud máte v plánu pořídit si k vašemu novému parfému od Calvina Kleina nějaký doplněk stejné značky, doporučujeme mrknout tam, kde můžete být sami sebou. 

Foto: Pinterest.