C&A spustilo svůj e-shop

Modlitby byly vyslyšeny! Oblíbená módní značka C&A se snaží svým milovaným zákazníkům vyhovět a spustila svůj evropský e-shop. Konečně můžete nakupovat online. Má to ale své pro a proti. 

Značka oblíbená v České republice

Módní značka C&A je v naší republice velmi oblíbená. Najdete u nás celkem 43 kamenných obchodů. Přesto se najdou zákoutí naší krásné země, kde zastoupení této značky nenajdeme. A právě jim přijde vhod možnost nakupovat v C&A online z pohodlí domova.

Jednotné ceny pro celou Evropu

Velkou výhodou oproti kamenným obchodům je cena. Ta je totiž pro všechny státy na e-shopu jednotná. Zatímco ceny v kamenných obchodech jsou specifické pro jednotlivé země.

Podmínky nákupu na e-shopu

Abyste mohli nakoupit na e-shopu značky C&A, musíte si vybrat zboží, které je v hodnotě minimálně 19 euro, což je cca 485 Kč. Nákup nelze zaslat na dobírku, platit můžete buď přes Paypal, nebo platební kartou Visa a Mastercard.

Doprava, dodací lhůta a reklamace

Dopravu zajišťuje společnost Arvato. Zboží je zasíláno z Německa, z města Hannover. V České republice bude zboží dodávat firma DHL World Package. Na svůj balíček si budete muset počkat 4 – 10 dnů. Náklady na dopravu jsou ve všech zemích jednotné, stejně jako ceny. Za dopravu zaplatíte celkem 4,95 euro, což je cca 125 Kč.

Problém by mohl nastat s reklamací. Pokud vám zboží nebude vyhovovat, nebo budete chtít jinou velikost. Nemůžete zboží vrátit do kamenného obchodu, ani jej reklamovat. Zboží zakoupené online, musí být reklamováno online, v kamenných obchodech vám bohužel nijak nepomohou. Stejně tak budete hradit náklady za dopravu při vrácení zboží.

Podobně, jako je tomu v e-shopech značek H&M či ZARA, jsou i v případě online nákupu v c-and-a.com kladeny zákazníkům možná trochu až nezvyklé podmínky, na které z klasických online obchodů s módou nemusí být vůbec zvyklí. Uvidíme, jak se k tomu čeští zákazníci postaví a zda si online nákup v C&A oblíbí.

Foto: Facebook.com/ca .

Načítání...