Pokud se nám ještě zadaří užít si příjemně teplého počasí, nemusíme se my ženy dobrovolně vzdávat elegance. Tu totiž můžeme snadno přenést do našich “vyletněných” outfitů.

Právě teď je ideální příležitost zamilovat si nesmrtelné plisované sukně, které by neměly chybět žádné z nás.

Foto: Unsplash.com

Černá klasika

Černá barva je nesmrtelná, šikovně univerzální a svým způsobem nadčasová – tak proč ne? Elegantní černá plisovaná sukně bude jistě trendem i v příštích letech.

Na konec léta ideální

Lehoučké plisované sukně kratšího střihu jsou ideální do teplého počasí. Chcete-li být ovšem připravena na chladnější večery, o které v září nemáme nouzi, pak zkuste delší střih. S plisovanou sukní pod kolena nešlápnete vedle.

Neskutečně něžná

Být tu a tam za něžnou květinku? No jasně! Plisovaná sukně v jemně růžové barvě vám dodá na looku něžné květinky, kterou budou chtít muži ochraňovat.

Zemité odstíny nebo zábavný tyrkys?

Ať už preferujete usedlejší zemité barvy, které se obzvlášť hodí k nadcházejícímu podzimu a nebo jste-li příznivkyní veselých svěžích barevných tónu, které nabízí třeba tyrkysová či růžová, máme pro vás dobrou zprávu, plisované sukně letos frčí jak v usedlejších variantách, tak v živočišně barevných provedeních.

Atypický střih

Kdo na to chce jít opravdu originálně, ten by si měl pořídit atypicky střiženou plisovanou sukni, která dokáže upoutat pozornost na první pohled.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments