Dostal se nám do rukou balíček nového českého projektu BoxforKing. Jak už název napovídá, jedná se o balíček plný příjemných radostí, které moderní muž ocení. Hledáte-li ideální dárek pro muže, BoxforKing je sázka na jistotu.

DSC_0345

Jak vlastně projekt BoxforKing funguje? Jednoduše. Na webu BoxforKing.cz si objednáte dárkový box na jeden měsíc, pánové z BoxforKing vám sestaví balíček plný příjemných dárků a poté jej zašlou na vaší adresu a vy už se můžete jen těšit na radost z „gentlemanských dárku“.

DSC_0303

Kupte si prosincový “vánoční” box do 13. 12. 2015 za 790 Kč (v hodnotě přesahující 1100 Kč) a máte vyřešený parádní dárek pro muže. Co v aktuálním boxu najdete?

1) Ponožky SOX FOR KING

DSC_0348

Originální ponožky s vánočním motivem navržené přímo od pánů z BoxforKing, kde samozřejmostí je kvalitní materiál a příjemným bonusem pak český výrobce.

2) Náramek Jollylapel

dsc_0356

Ručně dělaný pánský náramek od českého výrobce Jollylapel.

3) Diář Mond na rok 2016 od firmy Papelote

DSC_0358

Diář na rok 2016 od českého designového papírnictví Papelote. Diář na rok 2016 má šitou vazbu a barevnou obálkou. Je kapesní a přitom prostorný.

4) Slivovica Žufánek 0,1l

DSC_0353

Trojnásobnou destilací a v limitovaném množství je vyráběna slivovice Žufánek, která pochází ze švestek ze sadů v CHKO Bílé Karpaty.

5) Taylor of Old Bond Street sprchový gel

DSC_0351

Luxusní pánský sprchový gel a šampon od legendárního londýnského holičského salónu a výrobce pánské kosmetiky Taylor of Old Bond Street s tradicí od roku 1854.


BoxforKing nabízí také předplatné – to znamená možnost členství, které garantuje pravidelné zasílání boxů za výhodnější cenu.

Dalším skvělým bonusem bude služba zvaná Premium box platná od 1. 1. 2016, která nabídne možnost vytvořit si box přesně dle vašich požadavků.

Přátelé z BoxforKing mají velmi sympatickou filozofii, kterou bychom tímto článkem rádi podtrhli a rozšířili opět o kousek dále:

Propagace českých výrobců a designérů a pozvednutí úrovně mužského oblékání v České republice a obecně vytříbení vkusu a módní vzdělanosti.

Mrkněte na www.boxforking.cz a pokud vás tento koncepte zaujme stejně jako nás, objednávejte ;).

Načítání...

Diskuze