Bílá košile bezesporu patří k základním kouskům každé dámské skříně. Můžeme ji považovat za nesmrtelný trend, který je neustále v kurzu a podle všeho jen tak z módy nevyjde. Největší výhodou bílé košile je její univerzálnost. Hodí se totiž prakticky k čemukoli a nosit se dá na nespočet zajímavých a vkusných způsobů, mezi nimiž si určitě dokážete vybrat.

Žádná žena se bez ní neobejde

Stejně jako do každé dámské šatní skříně patří džíny nebo dokonale padnoucí sáčko, patří tam i bílá košile. Ta si totiž na nic nehraje, je elegantní a jednoduchá zároveň, přesto dokonale šik a trendy za jakékoli situace. Unosíte ji do práce i do školy, hodí se na rande ve dvou, stejně tak i na odpoledne s kamarádkou strávené na nákupech, kafíčku a sladkém zákusku.

Bílá košile je jedním slovem skvělá. K čemu všemu se hodí a jak ji nosit, aby vám nikdy nechyběla jiskra? Máme pro vás malou inspiraci!

Džíny a košile nikdy nezklamou

Když zrovna nemáte chuť nebo čas složitě vymýšlet, co si vezmete na sebe, aby to vypadalo k světu a vy jste si neuřízly ostudu, pak není co řešit: oblékněte si klasiku, která vás nikdy nezklame. Už asi tušíte, o čem je řeč. Kombinace tradičních džín a bílé košile je zkrátka pecka, se kterou uděláte dojem, ať už v ní vyrazíte do práce, na pohovor nebo jednoduše kamkoli.

Bílá košile sukni sluší

Ani spojení bílé košile a sukně rozhodně není chybným krokem vedle. Tahle dvojice vykouzlí elegantní a ležérní look, který ocení především ty ženy, které musí v práci dodržovat určitý dress code, ale přesto se chtějí cítit žensky a přitažlivě. A vůbec nejlepší kombinace? Bílá košile a černá sukně. To je zkrátka top!

Monochromatický look udělá dojem

Bojíte se skloubit bílou s bílou? Ale jděte! Monochromatický look vypadá moc dobře, pokud se pojme správně. Kombinace bílé košile a bílých kalhot zapůsobí na vaše okolí, zbytečně to však nepřehánějte s dalšími doplňky a místo toho nechte tyhle dva prvky, aby pořádně vynikly.

Foto: Pexels.com, H&M.

Načítání...

Diskuze