Bella Hadid patří mezi nejvlivnější top modelky současnosti. Její tvář vídáme téměř každý den na obálkách časopisů a v kampaních módních značek. Také je velice aktivní ne sociálních sítích. Jak šel čas s touto modrookou brunetkou?

Dětství

Bella Hadid, vlastním jménem Isabella Khair Hadid, se narodila 9. října 1996 ve Washingtonu D.C. v Americe. Vyrůstala v Los Angeles se svými rodiči Yolandou a Mohamedem Hadid a se svými dvěma sourozenci, kterými jsou Gigi a Anwar Hadid. Oba se též pohybují v modelingu. Po otci je Bella hrdou muslimkou, jak také zmínila na svém instagramu.

Dále má Bella dvě starší nevlastní sestry z otcovy strany. Všichni sourozenci prožili část dětství na ranči v Santa Barbaře v Kalifornii, kde si především zamilovali jízdu na koni, které se Bella ve volném čase věnuje dodnes.

Počátky kariéry

V roce 2014 se Bella přestěhovala do New Yorku, kde začala studovat fotografování na Parsons School of Design. Krátce na to podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG Models. Poté následovaly lukrativní nabídky práce.

V roce 2014 a 2015 proběhly prestižní týdny módy v New Yorku, v Londýně, v Paříži a v Miláně, kde Bella předváděla pro značky Desigual, Diane von Fürstenberg, Tommy Hilfiger, Jeremy Scott, Marc Jacobs, Topshop Unique, Giles, Philipp Plein, Moschino, Missoni, Bottega Veneta, Balmain a mnoho dalších.

V prosinci roku 2015 se zúčastnila přehlídky značky Chanel, což byl její debut. V letech 2014 a 2015 se Bella také objevila na obálkách prestižních magazínů. Jako první ozdobila titulní stranu magazínu Jalouse Magazine. Poté následovaly další známé tituly, jako například Love Magazine, Seventeen, ELLE, Vogue, Teen Vogue, V Magazine a mnoho dalších.Také byla tváří kampaní značek Ralph Lauren nebo Victoria’s Secret.

Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com
Foto: Shutterstock.com

V současnosti je Bella stálicí mezi modelkami, které se pravidelně zúčastňují prestižních módních akcí a předvádějí pro luxusní značky. Dalo by se říci, že dříve byla zastíněna úspěchem své starší sestry Gigi, která s modelingem začala podstatně dříve a také se mnohem dříve dostala na výsluní. Nicméně se Belle podařilo z tohoto stínu vystoupit.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments