Překrásná Bella Hadid vystoupila ze stínu své sestry. Stala se modelkou roku 2022

Modelka Bella Haid je momentálně na vrcholu své kariéry. Je tváří prestižních značek, spolupracuje s uznávanými designéry, pravidelně se objevuje na titulních stranách nejčtenějších módních magazínů, v minulosti byla jmenována nejkrásnější ženou planety a nedávno byla také označena za nejstylovější ženu planety. Nyní se může pyšnit tím, že se stala modelkou roku 2022.

Bella už dávno není tou nenápadnou šedou myškou, která byla schovaná ve stínu své starší sestry Gigi, jenž byla svého času nejpopulárnější modelkou obsazovanou téměř ve všech módních přehlídkách a kampaních těch nejznámějších módních značek.

Naopak se zdá, že se stáhla tak trochu do ústraní a Bella je nyní ta, která ve své kariéře zažívá zlomové okamžiky. Proč tomu tak je? Není třeba za tím hledat nic složitého. Gigi je maminkou dvouleté holčičky Khai, takže má momentálně trochu jiné priority.

Jak už bylo řečeno, Bella má na svém kontě řadu nezanedbatelných úspěchů ve své kariéře modelky. Tím nejaktuálnějším je její ocenění v rámci předávání cen Fashion Awards, kterého se z neznámých důvodů nemohla zúčastnit.

Cenu Modelka roku za ni proto převzal stylista Carlos Nazario, který uvedl, že Bella nemohla cenu převzít osobně, neboť jí to její tělo nedovolilo. Své rodině, blízkým a fanouškům tedy poděkovala aspoň prostřednictvím krátkého videa.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!