Módní trendy se v tomto roce podívají zpátky do minulosti. To jsme i připomněli například v článku věnovaném “mom jeans”, které frčely v devadesátých letech a letos jsou znovu v kurzu. A jak na tom budou beauty trendy? Ty vyhlašují rok 2020 rokem plné ženské krásy a smyslnosti. Přesvědčte se sami. 

Vše, co se třpytí

Dokonalý makeup je pro většinu našich čtenářek samozřejmostí. A každá jistě ví, že svěží pleť je základem každého líčení. Na večerní a party líčení letos budete potřebovat paletku očních stínů v metalických odstínech. Řiďte se heslem DRAMA – vaše oči by měly upoutat pozornost každého, kdo projde kolem vás. Trendy bude také glitter. Toto líčení se objevilo snad na všech módních přehlídkách luxusních značek na jaro/léto 2020.

Zapomeňte na matné rty, dejte přednost lesku

Lesk se objeví také u rtů. V minulých letech byly trendy matné rtěnky, v tom letošním je to pravý opak. Vaše rty by měly být stejně lesklé jako vaše oči. Velkou výhodou je, že můžete použít vaši milovanou matnou rtěnku, stačí ji přetřít leskem na rty, jak tomu bylo u modelek na nedávné módní přehlídce značky Chanel, kde si velice oblíbili rudou červenou.

Nezapomeňte na tvářenku

Perfektní líčení musí doplnit růžové zdravíčko na tvářích, díky kterému působí celkový look přeci jen trochu více přirozeněji, co říkáte? Na módních přehlídkách se do tvářenky zamilovali na plné čáře a používali ji často také jako oční stíny.

rafaella-mendes-diniz-AoL-mVxprmk-unsplash
mihai-stefan-IC6XpmK3fO0-unsplash

Foto: Unsplash.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze