Říká se, že lidské tělo je zdrojem neomezené inspirace… Tedy, říkají to muži o ženách – s tím se v jistém slova smyslu dá samozřejmě souhlasit, nicméně v podání ukrajinského módního návrháře Konstantina Kofta je tato „inspirace“ brána v trochu přeneseném smyslu.

Napadlo vás někdy vzít si na sebe tašku nebo batoh „zdobený“ imitacemi lidských ostatků? Ne? To se není čemu divit. Konstantin Kofta očividně velmi rád šokuje a tak si připravil velmi zajímavou kolekci inspirovanou realistickými kusy lidského těla.

Posuďte sami.

konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-1konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-4konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-5konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-6konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-7konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-8konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-9konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-10konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-12 (1)konstantin-kofta-human-anatomy-wearable-accessories-12

Další zajímavé módní vychytávky najdete na Konstantinových stránkách: http://www.demilked.com/accessory-design-human-anatomy-konstantin-kofta/.