Jarní sezóna 2021 je v plném proudu. S blížícím se rozvolněním nastává ideální příležitost obohatit náš šatník o nové kousky. Vsaďte na svěží jarní barvy, které budou bezesporu in nejen na jaře, ale i v celém letošním roce.

Červená

Klasická červená barva ovládne letošní jaro a její nadvláda bude pokračovat i po celé léto. Kromě červených šatů či košil se nemusíte bát sáhnout po výrazné červené rtěnce, náušnicích či kabelce. Tato barva nám byla již představena na několika důležitých módních přehlídkách značek jako jsou Chanel, Fendi, Valentino nebo Bottega Veneta.

Modrá – „baby blue“

Nejedná se o klasický modrý odstín, ale řeč je o pastelové modré barvě. Působí velmi něžně a citlivě. Platí tu pravidlo: stejný odstín ke stejnému. Nesnažte se kombinovat pastelovou modrou s odlišnou barvou, ale spíše se snažte zahalit celá do této barvy.

Pudrové odstíny

Letošní jaro bude plné pudrových odstínů. Tyto odstíny jsou na barevné paletě mezi meruňkovou a starorůžovou barvou. Působí žensky, dodávají oblečení šmrnc a žádná žena jim neodolá.

Mentolová

Z tohoto odstínu můžete cítit příjemný chladivý pocit, který bude potřeba hlavně v létě. Mentolová se letos pojí se sportovní elegancí a nebrání se ani jemnému retro nádechu. Můžete ji kombinovat s bílou nebo jinými neutrálními odstíny, kdy vynikne vynikne ještě více.

Slámově žlutá

Tento odstín, který připomíná pole s obilím, zaručuje dokonalé splynutí s přírodou. Působí velmi romanticky a elegantně. Tento odstín by letos rozhodně neměl chybět v šatní skříni žádné ženy.

Karamelová

Milovníci sladkého jistě zpozorněli, ano čtete správně, jedná se opravdu o karamel. Tato barva se nemusí líbit každému, působí totiž trošku retro, ale zároveň skvěle zapadá do minimalistického stylu. Dokonale budete vypadat v létě u moře v dlouhých karamelových šatech. Podlehnete barvě v odstínu sladkých karamelek?

Jaké z barev dáte letos přednost, je jen na vás. Nebojte se do hry zapojit i módní doplňky jako jsou kabelky, šátky, korále… S těmito zmíněnými odstíny bude letošní jaro vaše. 

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments