V ponuré době, v níž se několik posledních měsíců zmítáme, mnoho z nás módu příliš neřeší. Naše outfity se točí povětšinou okolo pohodlných teplákovek či podobně nenáročných kousků. I přes celospolečenské útrapy dnešní doby se zdá, že se konečně situace uvolňuje a nám snad už nezbyde nic jiného, než znovu žít a užívat si krásu jara.

Univerzálním lékem na dobrou náladu je bezesporu právě móda a kdy jindy než na jaře provětrat staré kousky a obohatit je o něco nového a svěžího?

Žlutá je svěží a k jaru jednoznačně patří

Módní trendy velí jasně – oblečte se do svěží žluté. Ne každý si na žlutou troufne – zejména muži se této barvě vyhýbají obloukem, což je věčná škoda; přitom taková hořčicová? Ta sluší snad každému muži a dokáže zásadně narušit stereotyp běžného oblékání pánů tvorstva! Navíc, hořčicovou řadíme ke stálicím posledních let. Ale zpět k ženám.

Chcete-li osvěžit svůj šatník, ale preferujete-li přes to usedlejší barvy, není nic lehčího než začít s doplňky. Oblíbené jsou kabelky, boty, ale i čelenky či šátky, které mohou obzvlášť v nevyzpytatelném jarním počasí poskytnout užitečnou službu.

Foto: Depositphotos

Pokud to se žlutou chcete vzít alespoň trochu vážně, zkuste zkombinovat módní jistotu jménem “černá” s například již zmíněnou hořčicovou. Výsledek bude výrazný, silně kontrastní a jednoznačně působivý. Podobně efektní bude i naopak kombinace s bílou.

Kanárkové šaty

Kapitola sama o sobě jsou kanárkové šaty, které bezpečně probudí letní náladu v každém. Se správným střihem zvýrazní vaši ženskost a přitáhnou pozornost přesně tam, kam chcete. Pokud kanárkové šaty doposud nemáte, letos je načase tento kousek pořídit.

Žluté barvě bledší odstíny sluší

Mnoho lidí napadne otázka, jak nosit bledě žlutou? Odpověď je vlastně jednoduchá. Stejně jako černou a bílou. Zkuste své basic kousky v bílé či černé vyměnit právě za žlutou a uvidíte, jak snadno prozáříte svůj outfit.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments