Zapomeňte na nudné barvy – barevné kabátky teď na jaře doslova vybízí k tomu, abyste jim daly šanci! Proč se spoléhat na černou klasiku, nebo sázet na tradiční hnědou, když právě v tomto čase pulty módních obchodů zaplaví barevné kabátky, které budou hrát všemi odstíny duhy? Právě s nimi uděláte na jaře největší parádu!

Jaké barvy budou v kurzu?

Co se barevných kabátů týče, vybírat můžete mezi všelijakými barevnými odstíny. V nabídce proto najdete nejen červené, zelené, žluté nebo oranžové, ale i fialové, fuchsiové nebo třeba růžové kabátky. Tak pro kterou barvu se rozhodnete zrovna vy?

Červená vám zlepší náladu!

Jestli vám nějaká barvička zvedne náladu i ve dne, kdy zrovna nebude počasí ukázkové, pak je to jednoznačně červená. Kabátek v téhle barvě je prostě nutnost, zvláště pak pro ženy, které se nebojí být vidět a ani křiklavější barvy jim nenahání strach!

barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-17
barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-15

Žlutá rozzáří váš den!

Ani kabátek ve žluté barvě není letos na jaře krokem vedle. Tahle barvička má totiž úžasnou schopnost dokonale rozzářit váš den a postará se o to, že v ulicích budete vidět. Tak co říkáte? Dáte šanci vesele kanárkovému kabátku?

barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-19
barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-18

Zelená vás nabije energií!

O zelené barvě se často říká, že je to barva, která nás dokáže uklidnit. Za nás je to zároveň odstín, který dokáže nabít energií. Proto ani kabátek v zelené barvičce není zbytečnou investicí, ba spíše naopak!

barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-16
barevne-kabatky-se-kterymi-na-jare-udelate-paradu-20

Foto: Pixabay.com, Pinterest.

Načítání...

Diskuze