Jaké botky jsou letos na jaře nutností? Pokud si lámete hlavu nad tím, jaké kousky by vám rozhodně neměly chybět ve sbírce, pak uděláte nejlépe, když si přečtete náš dnešní článek. Prozradíme vám něm, jaké botky právě teď na jaře unosíte a s čím je můžete kombinovat.

Romantické balerínky

Žádné ženě by rozhodně neměly chybět baleríny, které v nás evokují pocit romantiky a něžnosti. Pakliže patříte k romantickým duším a rády se oblékáte žensky, pak svou sbírku obohaťte minimálně o jeden pár.

Co se balerínek týče, můžete si je obout prakticky k jakémukoli outfitu. My ženy si něžné baleríny zpravidla spojujeme především s šaty nebo sukněmi, ale hodí se i pro kombinaci s džínami nebo legínami. Pokud se ptáte, jaké barvy jsou teď na jaře v kurzu, můžeme vám doporučit všechny pastelové odstíny, s nimiž rozhodně neuděláte chybu.

baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-01
baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-02

Pohodlné tenisky

Mezi botky vhodné na jaro zaručeně patří i tenisky, které si už tak nějak automaticky spojujeme s pohodlím. Právě vysoký komfort většina z nás od tenisek očekává.

Pokud jde o tenisky, vsadit můžete na klasiku, kterou představují bílé tenisky, jež unosíte prakticky k čemukoli. Chybnou volbou nebudou ani tenisky v barvě černé, které se rovněž dají velice snadno kombinovat. Pro ty odvážnější můžeme doporučit tenisky s nějakým výrazným vzorem, které vašemu outfitu dodají ten správný šmrnc.

baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-03
baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-04

Svůdné lodičky

Alespoň jeden pár pohodlných lodiček by měla mít úplně každá žena bez ohledu na její věk. Lodičky totiž představují typickou dámskou obuv, díky které je naše chůze svůdně houpavá a naše nohy působí delším dojmem.

Pokud jde o lodičky, letos na jaře unosíte nejen ty, které budou zahaleny do pastelových barev, vsadit můžete i na takové páry, jež budou zdobené zvířecím vzorem. Lodičky unosíte nejen ke slušivém u obleku, ale my si je umíme dost dobře představit ty v kombinaci s džínami, basic bílým tričkem a trendy bundičkou.

baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-05
baleriny-lodicky-tenisky-jake-botky-na-jaro-nutne-potrebujete-07

Foto: Pixabay.com, Zoot.