Asymetrie – trendy střih pro rok 2015

Zdroj: obchod.moda.cz

Zdroj: obchod.moda.cz

Hitem roku 2015 jsou asymetrické střihy. Asymetrické šaty, sukně, trička, topy nebo tuniky jsou velkým módním trendem, ve kterém letos zazáříte. Asymetrický střih dokáže divy, dokáže skrýt nedostatky a podtrhnout přednosti. Spousta z nás si libuje v jednoduchosti, jednotě a uhlazené eleganci. Avšak rok 2015 hlásí v módní branži menší novinku – neobyčejnost a nestejnost. Proto dominují právě asymetrické střihy.

Šaty a sukně vepředu krátké a vzadu dlouhé

Zdroj: my-next-world.blog.cz

Zdroj: my-next-world.blog.cz

Oblíbené jsou šaty a sukně vepředu krátké a vzadu dlouhé. Můžeme říci, že každý střih má své pro a proti. Tento typ šatů a sukní je doporučován ženám, které se nebojí ukázat své krásné štíhlé nohy – pokud je tedy mají. Takový typ šatů a sukní je oblíbený i pro společenské róby, takže honosné události tipu plesy či svatby se touto módou také inspirují. Šaty působí nejen elegantně, ale také extravagantně.

Zdroj: bestmoda.cz

Zdroj: bestmoda.cz

Šaty, trika a topy přes jedno rameno

Trendy kouskem jsou také šaty, topy a trika přes jedno rameno. Tento kousek může být naprosto obyčejný, jednobarevný, ale díky asymetrickému střihu vždy velmi zajímavý. Dokonale totiž vyvažuje ženskou postavu a může si jej dovolit téměř každá žena.

Zdroj: podprsenky.com

Zdroj: podprsenky.com

Šaty a sukně do cípu

Velmi oblíbené jsou také šaty a sukně šité do cípu. Na jedné straně jsou tedy delší a vytváří dojem atypického rozparku. Dalo by se říci, že i takto asymetrický střih dokáže skrýt nedostatky a naopak podtrhnout přednosti, je tedy vhodný pro všechny typy postav.

Asymetrie v doplňcích

Asymetrii můžete najít také v různých doplňcích a šikmých zipech. Oblíbeným kouskem poslední doby jsou bundičky, tzv. křiváky nebo „zipíkaté“ sukně.